1. WEB TV

  2. FRAGMANLAR

  3. Diriliş "Ertuğrul" 84.Bölüm Fragmanı

Diriliş "Ertuğrul" 84.Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 83. bölüm ile ekrana geldi. Bu hafta Diriliş Ertuğrul dizisinde Vasilius'un eline düşen Dündar Bey'i Ertuğrul kurtarabildi mi? sorusu heyecana dönüştü. Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal oldu? İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin son b

Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Vasilius sevdiği kadın Helena'dan şüphelenmiş ve onu zindana atmıştır. Bamsı, Helena'nın zor duruma düşeceğini bildiği için Ertuğrul Bey'den yardım istemiş ve Ertuğrul Bey'de Çavdar Obasından Yağız Alp'in cesedini bir notla birlikte kalaye göndertti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 83. BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul, Çavdar obası alplarından Yağız’ı kullanarak Vasilius’u büyük bir tuzağa çekmiş, askerlerini öldürerek, Teo’yu esir almıştır. Vasilius Ural’ın da kışkırtmasıyla Helena’yı denemiş ve ona bir sır vermiştir. Vasilius sırrının Helena tarafından Ertuğrul’lara iletildiğini düşünerek öfkeye kapılmış ve Helena’yı zindana atmıştır. Fakat Ertuğrul, Yağız alpın cesedini bir notla gönderince bütün düğümler çözülmüş, her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğu anlaşılmıştır. 

Böylece Ural’a güvendiği için askerleri ölen ve neredeyse sevdiği kadını öldürecek olan Vasilius büyük bir öfkeyle Ural’a saldırmıştır. Peki Ural Vasilius’un öfkeli ellerinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Dündar Günyeli arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Dündar Günyeli’ye samimi duygularla yaklaşıyor olsa da Günyeli babasının tavsiyesiyle kaleyi içerden fethetmeye çalışmaktadır. Hayme bu meseleye olumlu yaklaşsa da Dündar’ın gidişatında ve Günyeli’nin tavırlarında olumsuzluk sezen Halime temkinli davranmaktadır. Peki Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal olacaktır?

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar