Adil Öksüz mü? Bu fotoğrafla ilgili yeni açıklama
Güncel

Adil Öksüz mü? Bu fotoğrafla ilgili yeni açıklama

İnternet Medya -
Yapılan araştırmalar sonucunda fotoğraftaki bir detay kişinin Adil Öksüz olmadığını ortaya çıkardı.

İHA tarafından bu sabah servis edilen, Londra'da çekildiği belirtilen ve Adil Öksüz'e benzerliğiyle tartışılan bir kişinin yer aldığı fotoğraftaki inceleme tamamlandı. A Haber'in istihbarat kaynaklarından edindiği bilgiye göre, fotoğraftaki kişinin terör örgütü FETÖ üyesi olmak suçundan aranan Adil Öksüz olmadığı anlaşıldı. İncelemelerde fotoğraftaki kişi ile Öksüz'ün kulak yapısının uyuşmadığına dikkat çekildi.

15 Temmuz darbe girişiminin iki numaralı ismi Adil Öksüz'e benzeyen bir şahsın fotoğrafını çektiği iddiası, büyük yankı uyandırdı. Ancak fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığı öğrenildi.

KULAK YAPISI UYUŞMADI

A Haber'in istihbarat kaynaklarına dayandırdığı haberine göre, yapılan incelemeler sonucu Londra'da çekildiği belirtilen fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığı ortaya çıktı. İncelemelerde fotoğraftaki kişi ile Adil Öksüz'ün kulak yapısının uyuşmadığı belirtildi.

ÖDÜL 4 MİLYON LİRA

FETÖ'nün kilit ismi Adil Öksüz, İçişleri Bakanlığı'nın FETÖ/PYD Terör Örgütü üyesi olarak aranan, "kırmızı" kategoride yer alıyor. Öksüz'ün yakalanması için konulan ödül ise 4 milyon lira.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.