Ahmet Bulut'tan Flaş Falcao Açıklaması!
Spor

Ahmet Bulut'tan Flaş Falcao Açıklaması!

İnternet Medya -
Galatasaray'ın Radamel Falcao transferinde görüşmeleri sürdüren menajer Ahmet Bulut, Kolombiyalı golcü hakkında flaş açıklamalar yaptı.

'ın transfer gündemindeki Radamel Falcao için Teknik Direktörü Leonarda Jardim'in yaptığı açıklamanın ardından bu kez menajer Ahmet Bulut konuştu.

Leonardo Jardim'in 'Ben Yedder son yıllarda oldukça fazla gol atan bir oyuncu. Bu yüzden transferini gerçekleştirdik. İkili forvet olarak oynayabilir. Hücum hattında Falcao ile birlikte gayet uyumlu olabilirler. Falcao bu hafta idmanlarda iyi bir tavır sergiledi ve çok arzulu çalıştı. Üç haftadır bizimle birlikte ve zaten iyi durumda, tabii ki ona güveniyorum.' açıklamasının ardından Ahmet Bulut, transferin olumsuz sonuçlanmadığını, görüşmelerin sürdüğünü duyurdu.

Monaco'dan İstanbul'a dönen Ahmet Bulut, havalimanında yaptığı açıklamada 'Falcao hafta sonu bir maça çıkacak, Jardim ile konuşuyor ve oynamasını istiyorlar. Gelecek hafta ortasına kadar her şey netleşir. Olumsuz bir şey yok. Onlar bir forvet daha alacak, hafta başında bu transferi gerçekleştirirler. Ondan sonra bir sorun kalmaz diye düşünüyorum. Falcao da şartlar oluşursa, Türkiye'ye gelmek istiyor. Transfer olursa, gerekli maliyet açıklamalarını yapar. Gelecek hafta ortasaına kadar her şey netleşir.' ifadelerini kullandı.

Monaco, 18 Ağustos Pazar günü TSİ 16:00'da 'i ağırlayacak. Radamel Falcao'nun maçına 11'de başlaması bekleniyor.

MUSTAFA CENGİZ: 'HAYIRLISI HAYIRLISI'

Bu arada Süper Kupa finalini izleyen başkan Mustafa Cengiz'e taraftarlar, 'Falcao gelecek mi?' diye bağırdı. Başkan, 'Hayırlısı hayırlısı' diyerek yanıt verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.