Güncel
2 Ağustos 2021 Pazartesi

AK Parti, Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek yaptığı Katar paylaşımını sildi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, resmi Twitter hesabından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek "Katarlı itfaiyeciler Türkiye'de sınavsız yangın söndürecekmiş" paylaşımı yaptı.
AK Parti, Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek yaptığı Katar paylaşımını sildi
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Twitter hesabından, ' Katar, Türkiye'de pek çok ilde yangınlarda arama ve kurtarma faaliyetlerinde görev almak üzere ekip gönderdi' başlıklı habere yorum olarak bir paylaşım yaptı.

KILIÇDAROĞLU'NU ETİKETLEDİLER
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı paylaşımında, 'Katarlı itfaiyeciler Türkiye'de sınavsız yangın söndürecekmiş' ifadesini kullanarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu etiketledi.

'ÜLKE YANDI, AK PARTİ KATARİSTAN SAVUNMASINDA'
CHP resmi sosyal medya hesabından AK Parti'ye verilen yanıtta, 'Ülke yandı, AK Parti Kataristan savunmasında. Yitip giden canlardan, yanıp kavrulan memleketimizden utanın, beceriksizler!' denildi.

AK PARTİ PAYLAŞIMI SİLDİ
CHP'nin bu paylaşımının ardından AK Parti'nin paylaşımı sildiği görüldü. CHP bunun üzerine AK Parti'ye cevaben yaptığı ikinci paylaşımda, 'Neden sildiniz Kataristan cengaverleri? Bakın paylaşıyoruz; ülkemiz yanarken, milletimiz sizin neyle uğraştığınızı görsün!' diyerek AK Parti'nin sildiği paylaşımın görüntüsünü de yayımladı.
Güncel

Mansur Yavaş, öğrencilerin barınma sorununa el attı

Öğrencilerin yurt ve barınma sorunları gündemde yerini korurken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara'yı üniversite için tercih edip konaklama sıkıntısı çekenleri otellere ve yurtlara yerleştirmeye başladıklarını duyurdu.

Güncel

Artık bu mesleklerde ruhsatlı silah alabilecek

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu başkanı/ üyeleri, büyükşehir belediyelerinde görevli genel sekreterler, il özel idaresi genel sekreteri kapsama alındı. Müteahhitler de silah ruhsatı alacak meslek gruplarına eklendi.