Dünya
14 Ekim 2020 Çarşamba

Almanya Milli Takımı oyuncuları Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı

Kim Milyoner Olmak İster Almanya versiyonuna Almanya Milli Takımı katıldı. Kazancın yarısı koronavirüs tedavilerine, kalan ise çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlandı.
Almanya Milli Takımı oyuncuları Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı
Almanya Milli Takımı, Kim Milyoner Olmak İster'in Almanya versiyonuna katılarak kazandığı para ödülünü bağışladı.
Almanya'da ekranlara gelen yarışma programına katılan isimler Goretzka, Joshua Kimmich, Niklas Süle, Kevin Trapp, Lucas Klostermann ve Milli Takım yöneticilerinden Oliver Bierhoff oldu.
TOPLAMDA 222 BİN 500 EURO KAZANDILAR
Yarışmada Bierhoff - Trapp ikilisi 32 bin euro, Goretzka Kimmich ikilisi 64 bin euro kazanırken Klostermann - Süle ikilisi ise 125 bin euro kazanmayı başardı.
Kazanılan 222.500 euronun yarısının Almanya'da koronavirüsle mücadele eden sağlık kuruluşlarına, geri kalan paranın ise çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlandığı açıklandı.

BIERHOFF ZEKALARINA GÜVENDİ
Almanya Futbol Federasyonu Menajeri Oliver Bierhoff birkaç gün önce yaptığı açıklamada, 'Milli takım oyuncularıyla birlikte özel bir 'Kim Milyoner Olmak İster' bölümü düzenlemek istiyoruz. Böylece herkes oyuncularımızın ne kadar zeki olduğunu görecek' diyerek oyuncuların zekasına ne kadar güvendiğini göstermişti.
Dünya

Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı

Dün gerçekleşen yemin töreni ile ABD'de Joe Biden dönemi resmen başladı. Washington'ın en köklü Ermeni lobisi ANCA ise Biden'a gönderdiği tebrik mesajında Dağlık Karabağ savaşında aldıkları yenilginin hesabının sorulması adına çağrı yaptı.

Dünya

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma 2 ay sonra ortaya çıktı

Bir süre önce hakkında kaybolduğuna ve tutuklandığına yönelik iddialar ortaya atılan Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, öğretmenlerle yaptığı bir online toplantıda görüldü. Ma, toplantıda "Salgın bittikten sonra yeniden görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

Dünya

Esad, İsrail ile anlaşma masasına oturdu

İsrail'le 1973'ten beri çatışmalı süreç yaşayan Suriye rejiminin, Deyrizor bölgesine yönelik hava saldırılarında büyük kayıp vermesinin ardından bu ülkeyle masaya oturmak zorunda kaldığı iddia edildi.