Altı Gün İzne Ayrılan Ekrem İmamoğlu İstanbul'u Unuttu
Siyaset

Altı Gün İzne Ayrılan Ekrem İmamoğlu İstanbul'u Unuttu

İnternet Medya -
Meteorolojinin günler öncesinden uyarmasına rağmen İstanbul'da bugün yaşanan sel felaketinde can ve mal kayıpları yaşandı. Selden zarar gören vatandaşlar İBB'nin önlem almadığını ve mazgalların temizlenmediği için su baskınları olduğunu ileri sürerken, Be

İstanbul'da beklenen yağmur sele neden oldu. Meteorolojinin uyarmasına rağmen yağmura hazırlıksız yakalanılan şehirde çok sayıda ev ve iş yeri sular altında kalırken Unkapanı'nda bir vatandaş boğularak can verdi.

Sağanak yağmurun hayatı adeta felç ettiği İstanbul'da yetkililerin uyarılara rağmen önlem almaması ve vatandaşları uyarmaması tepki çekerken, geçtiğimiz günlerde tatil için izne çıkan Belediye Başkanı 'nun, yeniden 6 günlük izne ayrıldığı öğrenildi. Selin vurmasına rağmen bir açıklama yapmayan 'na tepki gösteren twitter kullanıcıları 'İmamoğlu Nerede' tartışması başlattı.

Nevşehir'den Bodrum'a gitti

Dün Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen, 60'ıncı ulusal 30'uncu uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli'yi anma törenlerine katılan 'nun akşam saatlerinde Muğla'nın Bodrum ilçesine gittiği ortaya çıktı. Elif Oğuz isimli twitter kullanıcısı dün akşam saatlerinde Bodrum uçağında ile karşılaştıklarını yazdı ve kardeşi ile uçakta çekildikleri fotoğrafı paylaştı. Elif Oğuz daha sonra paylaşımını ve fotoğrafı sildi.

Elif Oğuz isimli twitter kullanıcısı, dün akşam bindikleri Bodrum uçağında ile kardeşinin fotoğrafını çekip paylaştı.

15 GÜN ARAYLA İKİNCİ İZİN

Öte yandan, 20 Temmuz'da 8 gün izin yapan ve seçimlerden hemen sonra tatile çıkması tartışma konusu olan 'nun 15 gün sonra yeniden 6 günlük izne çıktığı ve başkanlık vekaletini İBB Meclis Üyesi Hüseyin Aksu'ya bıraktığı öğrenildi. İmamoğlu'nun 16-21 Ağustos tarihleri arasında izne ayrıldığına dair resmi evrak da sosyal medyada paylaşıldı.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.