Antonio Valencia İçin G.saray İtirafı
Spor

Antonio Valencia İçin G.saray İtirafı

İnternet Medya -
Manchester United'dan ayrılıp ülkesi Ekvador'un yolunu tutan Antonio Valencia için Galatasaray'ın 3 katı maaş teklif ettiği ortaya çıktı.

Transfer döneminde Aaron Wan-Bissaka'nın İngiliz devi 'ın yolunu tutmasıyla birlikte takımdan ayrılmaya karar veren ve ülkemiz basınında da adı sıkça ile anılan Antonio , ülkesi takımlarından LDU Quito'nun yolunu tutmuştu.

34 Yaşındaki oyuncu için girdiği transfer yarışını kazanan LDU Quito'nun yöneticilerinden Estenban Paz, FM isimli radyo kanalına transfer ile ilgili verdiği demeçte, 'İngiltere'ye ilk gittiğinde onu havalimanında karşılayan basının, M.United formasıyla geçirdiği son dönemde Antonio hakkında yazıp çizdikleri çok üzücüydü.' İfadelerini kullandı.

'BİZDEN 3 KAT İYİ BİR TEKLİF SUNDULAR'

Esteban Paz ayrıca 'ın, Antonio için kendilerine göre çok daha iyi bir teklif sunduğunu belirtti. 'Galatasaray'ın sunduğu teklif bizim teklifimizin 3 katıydı. Fakat Antonio, ailesiyle birlikte ülkesine dönmek istedi ve bize katıldı.' dedi.

'VALENCIA'YI TUTMAYA ÇALIŞACAĞIZ'

Antonio 'nın sözleşmesinde bulunan çıkış maddesi ile ilgili de konuşan Paz, 'Evet Antonio 'nın sözleşmesinde bir çıkış maddesi bulunuyor ve taraflar bu madde yüzünden kızgınlar. Fakat her ne olursa olsun Antonio 'yı elde tutmaya çalışacağız.' Yorumunda bulundu.

Ekvadorlu sağ bek oyuncusu ile geçirdiği 10 sezon sonunda 339 maçta forma giyerken; 25 gol atıp, 62'de asist yapmayı başarmıştı. (Sporx)

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.