Arda Turan'la ayrılık nedenini belli oldu
Yaşam

Arda Turan'la ayrılık nedenini belli oldu

İnternet Medya -
Futbolcu Arda Turan'la evlilik yolunda ilerleyen ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Aslıhan Doğan, ayrılık nedenini açıkladı.

Futbolcu Arda Turan'la evlilik yolunda ilerleyen ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Aslıhan Doğan, ayrılık nedenini açıkladı.

Aslıhan Doğan, ünlü futbolcu Arda Turan ile yaklaşık iki yıl süren ilişkinin ardından sessizliğini bir dergi için bozdu. "İlişkiyi ihmal ettik. İleriye taşıyamayacağımızı gördük ve bitirdik" diyen Aslıhan Doğan'ın verdiği röportajdan bazı kısımlar şu şekilde: 

Arda ile ilişkimizden önce, senelere dayanan yakın bir arkadaşlığımız vardı. Bu yüzden Arda'nın ailemle de yakın çevremle de çok iyi bir diyaloğu vardı. Bunu da her zaman iyi muhafaza etti. İlişkime destek olanlar da, köstek olanlar da çok umurumda olmadı. İkisini yapanın da niyetini çok fazla bilemezsiniz. Bu yüzden, çevreye çok da söz hakkı tanımadım. İnsan bazı şeyleri kendi yaşayıp görmeli.

"ÇOK FARKLI YERLERE ÇEKİLDİ"

Magazin basınında yer alan ayrılık nedeniyle ilgili söylediğim 'Ev ortamı bana uymadı' başlığını biraz daha açmam gerekecek. Fakat ayrıntıya girmek yersiz olur. Belki o gün, onu bile dememeliydim çünkü çok farklı yerlere çekildi.
İşin özü, son zamanlarda ilişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada da birlikteliğimize son verdik. Bu kadar.

Aslıhan Doğan, "Her ilişki insanın hayatından bir şeyler alır ya da kazandırır. Bu ilişkinin üzerindeki etkisi ne oldu?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Her ilişkinin artıları ve eksileri olur. İkisi eşit sayıda olursa birbirini götürür."

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.