Aslı Enver ve Murat Boz ayrılık iddialarına böyle cevap verdi!
Yaşam

Aslı Enver ve Murat Boz ayrılık iddialarına böyle cevap verdi!

İnternet Medya -
Magazin camiasının örnek çiftlerinden Murat Boz ve Aslı Enver'in Sevgililer Günü'nden hemen önce ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz günlerde 'Survivor' ekibinin yanına, Dominik'e giden Murat Boz'un bu seyahati ayrılık dedikodularını da beraberinde getirdi. İkilinin ilişkilerindeki sorunları aşamayınca, 14 Şubat öncesi yollarını ayırdığı iddia edildi. 

Şimdilerde Özcan Deniz'le birlikte oynayacağı 'İstanbullu Gelin' dizisi için çekimlere başlayan Enver'in mutsuz halinin set ekibinin de dikkatini çektiği, İstanbul'dan uzaklaşmak isteyen Boz önce Dominik'e gittiği, ardından Acun Ilıcalı'yla birlikte Miami'ye geçtiği de konuşulanlar arasındaydı.

Kardeşim Benim filminin çekimlerinde başlayan Murat Boz ve Aslı Enver yakınlaşması, setten taşıp aşk dönmüş, ikili magazin camiasının örnek çiftlerinden biri haline gelmişti.

AYRILIK İDDİALARINI BÖYLE YALANLADILAR

Boz ve Enver çifti, bu iddiaları sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile yalanladı. Aynı anda farklı fotoğrafları kalp emojisi ile İnstagram hesaplarından paylaşan çift, sevenlerinin kalbine adeta su serpti.

Öte yandan, Enver'in bu paylaşımını yorumlara kapatması da dikkatlerden kaçmadı.

İşte o paylaşımlar:

murat-boz-asli-enver-sadece-haber.jpg

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.