Aydın'ı karıştıran iğrenç olay! 3 yılda 200 kişi tecavüz etmiş..
Güncel

Aydın'ı karıştıran iğrenç olay! 3 yılda 200 kişi tecavüz etmiş..

İnternet Medya -
Aydın'da lise öğrencisinin dört aylık hamile olduğu öğrenilince iğrenç bir olay da ortaya çıktı.Liseli genç kız 3 yılda 200 kişinin tecavüzüne uğradı.

Aydın'da 17 yaşındaki lise öğrencisi genç kız S.K., üç yıl önce ablasının erkek arkadaşı Sercan S.'nin tecavüzüne uğradı. Serkan S.'nin görüntülerini çektiği S.K., tehdit ve şantajla üç yıl boyunca 200 kişinin tecavüzüne uğradı.

OLAY HAMİLE KALINCA ORTAYA ÇIKTI

Tecavüz olayı, S.K.'nın hamile kalmasıyla ortaya çıktı. Dört aylık hamile olduğu anlaşılan S.K., psikolog eşliğinde verdiği ifadede, yaşadıklarını tek tek anlattı.

S.K.'nın isimlerini verip, şikayetçi olduğu Sercan S., Onur Y., Nail K., Oğuzhan Ö., Mehmet C. ve Çağlar D., polis tarafından yakalandı.

Bu kişilerin kendisine tecavüz ettiğini belirten S.K. "Kendileri cinsel ilişkiye girdikten sonra her seferinde yanlarında getirdikleri üçüncü, dördüncü şahıslarla da ilişkiye girdiriyorlardı. 'Elimizde Sercan S. ile ilişkiye girdiğin görüntüler var' diyerek, sürekli beni tehit edip, zorla ilişkiye girdiler.

Bazı zamanlar bu kişiler, biz cinsel ilişkiye girerken izliyorlardı. Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı, lise çağındaki kişiler de vardı. Ayrıca isimlerini bilmediğim, bazılarını görsem tanıyabileceğim, hatırlamadığım evlerde, arabalarda, Çine yolu üzerinde ve ıssız yerlerde ilişkiye giren, 200'e yakın şahıstan şikayetçiyim" dedi.

S.K., son olarak kendisine Çağlar D.'nin tecavüzüne ettiğini ve ondan hamile kaldığını da ifadesinde söyledi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.