Aylin Coşkun hakareti affetmedi!
Yaşam

Aylin Coşkun hakareti affetmedi!

İnternet Medya -
Şarkıcı Aylin Coşkun, sosyal medyada kendisine hakaret dolu ifadelerle küfür eden Eyüp S.'nin uzlaşma isteğini reddetti.

Aylin Coşkun, kendisine hakaret dolu mesajlar gönderen kimliği belirsiz kişinin peşini bırakmadı. Savcılığa başvuran şarkıcı, küfür eden şahsın kendisini aşağılayarak, şeref ve saygınlığını rencide ettiğini ileri sürdü ve bu kişinin tespit edilip cezalandırılmasını isterken, gönderilen mesajların çıktısını dosyaya delil olarak sundu.

Aylin Coşkun'un şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. E-postaları atan kişinin, 24 yaşındaki Eyüp S. olduğu tespit edildi. İfadesine başvurulan Eyüp S., sosyal medya hesabının kendisine ait olduğunu kabul etse de mesajı kendisinin yazmadığını söyledi. Eyüp S., Aylin Coşkun'la uzlaşmak istediğini belirtti.

UZLAŞMAYI KABUL ETMEDİ

Mesaj içeriğinde kişilerin şeref, onur ve haysiyetini aşağılayacak içerik bulunduğunu belirten savcılık, alenen hakaret suçlamasıyla iddianame düzenledi. İki yıla kadar hapis cezası istenen Eyüp S., önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak. 

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.