Beste Bereket: Evlenirken kuaföre bile gitmedim
Yaşam

Beste Bereket: Evlenirken kuaföre bile gitmedim

İnternet Medya -
Bir saat firmasının reklam yüzü olan oyuncu Beste Bereket, bir röportajında iş hayatı ve evliliğiyle ilgili konuştu.

Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Altın Portakal ödüllü oyuncu Beste Bereket, arkadaşları tarafından evliliğe uzak biri olarak görüldüğünü söyledi. 

Bereket, "Arkadaşlarım evlenmeme çok şaşırdı. ?Sen evlendiysen hepimiz evleniriz' dediler. Karşınıza çıkan insanın size evlilik fikrini hissettireceğine inanlardanım. O yüzden de şanslıyım." dedi. 

İki yıl önce fotoğrafçı Serdar Önal ile dünya evine giren oyuncu evliliği hakkında şunları söyledi:

"İŞ VE EŞ BÜYÜK ŞANS"

"Sen evlendiysen hepimiz evleniriz' dediler. Çok aşık olup, sevip evleneyim diye düşünüyordum. Uzun yıllardır yalnız yaşıyordum ve yalnızlıkla ilgili hiçbir problemim yoktu. Karşınıza çıkan insanın size evlilik fikrini hissettireceğine inanlardanım. O yüzden de şanslıyım. İş ve eş büyük bir şans. Seçimlerimiz de önemli. Kıymet bilmek, iyi bakmak, başının üstünde taşımak lazım. Sevdiğin insanın ihtiyacı ve seni mutlu eden şey neyse yapmak lazım."

beste-bereket-evlilik-sadecehaber.jpg

"DÜĞÜNÜMDE KUAFÖRE BİLE GİTMEDİM"

"Kuaföre falan gitmemiştim. Seramonik şeyleri çok beceremiyorum. Doğum günü bile kutlamam. Samimi oldu. Genelde insanlar çok hazırlanıyor ve kendileri tadını çıkartamıyor. Gelenler de çok memnun olmuyor. Biz başından sonuna kadar gelen misafirlerle takıldık. İsteyen herkese evliliği tavsiye ediyorum. Evlilik karşıtı cümlelerim yok. İnsanın sevdiği insanla birlikte olması kadar güzel bir şey yok." 

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.