Binali Yıldırım'dan 'Ortak Canlı Yayın' Açıklaması
Güncel

Binali Yıldırım'dan 'Ortak Canlı Yayın' Açıklaması

İnternet Medya -
Ortak canlı yayınına ilişkin soruya yanıt veren Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, 'Mahir bey CHP Genel Başkan Yardımcısıyla görüştü. Onlar da Kılıçdaroğlu'na aktarmışlar. Kemal bey de izin vermiş. Biz her şeye hazırız, öncelikli İstanb

'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , Sivas'ta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldırım, 'Sivas'ta yaşayanların iki katında fazlası İstanbul'un 39 ilçesinde yaşıyor. Sivas, İstanbul seçimlerini de belirleyecek illerimizden biridir. Sivaslı hemşerilerim her zaman siyasette benim yanımda durmuşlardır' dedi.

ORTAK CANLI YAYIN AÇIKLAMASI

Binali Yıldırım, ile canlı yayına çıkma konusunda, 'Mahir bey, ile görüştü. Genel Başkan Yardımcısı ile. Onlar da Genel Başkan Kemal beye aktarmışlar. Kemal bey de izin vermiş. Biz her şeye hazırız. Öncelikli tabii İstanbul, elbette her şeyi konuşuruz, önemli olan İstanbullu ne durmak istiyor ' ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin, 'CHP'nin adayının memleketinde kiraz ağacına çıkıp kiraz topladı, bununla ilgili bir değerlendirmeniz olacak mı? sorusuna da, 'Kiraz ağaçları gevrek olur dikkat etsin düşmesin. O bize lazım' yanıtını verdi.

KAYNAK: AA

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.