Kim kimdir?
1 Ağustos 2017 Salı

Cengiz Ünder'den sonra Roma'ya bir Türk daha! Rezan Çorlu kimdir?

Cengiz Ünder'in Medipol Başakşehir'den Roma'ya transfer olmasının ardından İtalyan kulüp bir Türk futbolcuyla daha anlaşmaya vardı. Danimarka'nın Brondby takımında forma giyen Reza Çorlu başkent ekibine transfer oldu.
Cengiz Ünder'den sonra Roma'ya bir Türk daha! Rezan Çorlu kimdir?

Danimraka'nın Brondby takımında forma giyen 19 yaşındaki Rezan Çorlu, İtalya'nın Roma takımına transfer oldu. Peki Rezan Çorlu kimdir, hangi takımlarda forma giymiştir?

7 Ağustos 1997'de Danimarka'nın Glostrup kentinde dünyaya gelen Rezan Çorlu 1, 70 boyunda.

Orta sahanın ortasında ve sol kanat mevkilerinde oynayabilen genç futbolcu, 600 bin Euro bonservis bedeliyle 1 Ağustos 2017 tarihinde İtalya'nın Roma takımına transfer oldu.

Brondby alt yapısında yetişen Rezan Çorlu aynı zamanda Danimarka'nın U16, U17, U18, U19 VE U20 takımlarında da forma giydi.

Transferi sonrası açıklamalarda bulunan Rezan Çorlu, "Elbette Brondby'e veda etmek zor. 4 yıldan bu yana burada futbol oynuyorum. Brondby taraftarı olduğumu söyleyebilirim. Bu değişmeyecek. Ancak Roma'ya hayır demek zordu'' ifadelerini kullandı.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?