Chp'li Ağbaba'nın İftirasına Selçuk Bayraktar'dan Cevap
Siyaset

Chp'li Ağbaba'nın İftirasına Selçuk Bayraktar'dan Cevap

İnternet Medya -
CHP'li Veli Ağbaba'nın asılsız İBB iftirasına Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Bayraktar, yayınladığı mesajda 'Senin gibi alçakça iftira atanlara daha önce gereken cevabı vermiştik.' diyerek konuyu yargıya taşıyacağını açıkladı.

Selçuk Bayraktar, Genel Başkan Yardımcısı 'nın İBB'nin bütçesinden T3 Vakfı'na (Türkiye Teknoloji Takımı) 29.8 trilyon TL destek verildiği iddiasına tepki gösterdi.

'41.1 TRİLYON DESTEK VERİLMİŞ' İFTİRASI

Veli Ağbaba, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, mazbatayı alan 'nun büyük tepki çeken İBB'nin veri tabanının kopyalanması talimatına ilişkin, 'AKP neden mahkemeye başvurup kayıtların yedeklenmesini engellemek istiyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar'ın mütevelli heyeti başkanı olduğu T3 Vakfına 41.1 trilyon lira destek verilmiş. ' iddiasında bulunmuştu.

'41 KURUŞ DAHİ PARA ALMADIK'

Selçuk Bayraktar'dan, 'nın açıklamalarına tepki geldi. Bayraktar, Twitter'dan yaptığı açıklamada, 'Senin gibi alçakça iftira atanlara daha önce gereken cevabı vermiştik. 41 kuruş dahi İBB'den para almadı Vakfımız. Sen ve diğer iftiracılar için hukuki yollara başvurmaya devam edeceğiz. Ne yaparsanız yapın ben ve binlerce vakıf gönüllümüz #MilliTeknolojiHamlesi'nden dönmeyecek. ' ifadelerini kullandı.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.