Chp'li Altay Yenikapı Sorusu Karşısında Neye Uğradığını Şaşırdı
Siyaset

Chp'li Altay Yenikapı Sorusu Karşısında Neye Uğradığını Şaşırdı

İnternet Medya -
CHP'li Engin Altay, Yenikapı'daki araçlarla ilgili sorulan sorular karşısında zor anlar yaşadı. Zabıta araçları sorulan Altay, "Bilemiyorum, ihtiyaç fazlasıdır herhalde" dedi. Sunucunun, "Peki bunlarla ne yapılır" sorusu üzerinde bir süre cevap veremeyen

Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili , Yenikapı'da sergilenen İBB araçlarıyla ilgili gelen soru karşısında adeta terledi.

Ekrem İmamoğlu, seçimlerden önce 'nde araç israfı olduğunu iddia etmiş, bu araçlardan çok büyük bir kısmının da lüks sınıf olduğunu öne sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde, belediyeye ait araçlar Yenikapı meydanına dizildi. Ancak araçların birçoğu orta sınıf otomobil ile kamyonetlerden oluşuyor.

Bu konuyla ilgili bir televizyon programında konuşan Grup Başkanvekili Altay, sunucunun sorusu üzerine zor anlar yaşadı.

Sergilenenler arasında bulunan zabıta araçlarıyla ilgili, 'Bilemiyorum, ihtiyaç fazlasıdır herhalde' ifadelerini kullanan Altay, 'Bununla ne yapılır' sorusuna ise şöyle cevap verdi:

'Belediyede bankamatik maaşı alan, partiden dolayı belediyeye girmiş personele al bunla gez diye verilebilir, bilemiyorum.'

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.