Comolli'den Ayrılık Sonrası İlk Sözler! 'Kanıtlanacak
Spor

Comolli'den Ayrılık Sonrası İlk Sözler! 'Kanıtlanacak"

İnternet Medya -
Fenerbahçe'de istifa eden sportif direktör Damien Comolli, Twitter hesabından ayrılık sonrasında ilk açıklamalarını yaptı.

'de görevinden ayrılan Damien Comolli açıklamalarda bulundu. Fransız futbol adamı, 'Takıma ve bana yöneltilen adil olmayan eleştirilere rağmen, ki yakın zamanda doğru olmadıkları kanıtlanacak, taraftarları tarafından gösterilen inanılmaz tutkuya hayran kaldım.' diyerek başka bir gelişme daha yaşanacağının sinyalini verdi.

İŞTE COMOLLI'NİN AÇIKLAMALARI...

'Daha önce de birçok kez ayrılmak istediğimi başkana ilettim ancak olmadı. Bu süre zarfında görevime tamamen konsantre olmuş şekilde çalıştım ve büyük finansal kısıtlamalarımıza rağmen rekabetçi bir takım oluşturmaya çalıştım. Aynı zamanda tamamen yeni bir yönetim anlayışına ve finansal modele ihtiyacı olan ve Trük futbolunun içinde bulunduğu durumu değiştirmek için uzun vadeli projeler üzerinde de çalıştım. Takıma ve bana yöneltilen adil olmayan eleştirilere rağmen, ki yakın zamanda doğru olmadıkları kanıtlanacak, taraftarları tarafından gösterilen inanılmaz tutkuya hayran kaldım. Başkana 25 Şubat'ta değil, bugün istifamı kabul ettiği için teşekkür ederim. Takım için en iyisini diliyorum.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.