Kim kimdir?
14 Aralık 2019 Cumartesi

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...
Dr. Bilal Okudan kimdir?
   1980 Samsun doğumlu olan Okudan, ilkokulu Samsun Çatalarmut İlkokulunda, ortaokulu Samsun Belediye Ortaokulunda, liseyi Samsun Namık Kemal Lisesinde tamamladı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Lisans seviyesinde ki uzmanlık derslerini kort tenisi ve yüzme branşları alanında dersleri alarak tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansını yaptı. Doktorasını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor Yöneticiliği Anabilim Dalında tamamladı.

   2006 yılında Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde göreve başladı. 2008 yılında Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görevlerine devam etti. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığına geçerek, Erzurum Karaçoban İsmet İnönü İlkokulunda beden eğitim öğretmeni görevine başladı.

   2011 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığının kurulması ile bakanlığa bağlı Eğitim Araştırma Genel Müdürlüğünde öğretmen kadrosuyla göreve atandı. Gençlik ve Spor Bakanlığında her kademede önemli görevlerde bulundu. Sırası ile; 2011 - 2012 yılları arası Bakanlık Özel Kaleminde, 2012 - 2014 yılları arası Spor Genel Müdürlüğü Özel Kaleminde çalıştı. 2015 - 2016 yılları arası Wushu Federasyonu Koordinatörü oldu. 2017 yılından bu yana Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

   Ayrıca Spor Genel Müdürlüğüne bağlı birçok spor federasyonunda görev aldı. Necmettin Erbakan Spor Kulübü Kurucu Başkanlığını, Gençlik ve Spor Federasyonu Kurucu Başkanlığı görevlerini üstlendi. Spor Sendikası kurucular kurulunda yer aldı. 2013 yılında Türkiye’nin en büyük STK yapısına öncü olarak 81 ilde, 7 bölgede ve birçok üniversitede aktif olan ve ülkemizin en büyük gençlik yapılanmalarından biri olan Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanlığını sürdürmektedir.
Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?