Ertuğrul Sağlam'dan 5 Yıllık İmza!
Spor

Ertuğrul Sağlam'dan 5 Yıllık İmza!

İnternet Medya -
TFF 2. Lig ekibi Yılport Samsunspor, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, holding merkezinde bir araya geldi.

Yapılan görüşmede Sağlam'ın 5 yıl boyunca 'un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varıldı.

Samsunspor'dan yapılan yazılı açıklamada, 'Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, holding genel merkezinde bir araya gelmiş ve Sağlam'ın beş yıl boyunca Yılport 'un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varmışlardır. Resmi sözleşmeyi Salı günü bir basın toplantısı ile imzalayacak olan yeni Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, takımımızın bu hafta oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçını tribünden takip edecektir. Sağlam'a yuvana 'tekrar hoş geldin' diyor büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza olan inancımızı vurgulamak istiyoruz' denildi.

Yüksel Yıldırım ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Değerli taraftarları, nihayet hoca işini şu anda bitirdik. Ertuğrul Sağlam artık bizim yeni hocamızdır. 5 yıllık bir kontrat imzaladık. Bizi Avrupa kupalarında oynatma sözü verdi. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Şampiyon Yılport ' ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.