Ekonomi
24 Mart 2019 Pazar

Ev Almak İsteyenler İçin Artık Benzersiz Bir Yöntem Var!

"Ev almak istiyorum ama maddi durumum yeterli değil," diyorsanız ev alma hayalinizin gerçekleşmesi için artık harekete geçmenin zamanı geldi.
Ev Almak İsteyenler İçin Artık Benzersiz Bir Yöntem Var!
Senelerce maaşınızın bir bölümünü kiraya ödemek ve ödediğiniz paralar karşılığında hiçbir geri dönüş alamamak sıkıcı bir durum olmaya başlamadı mı? Peki ödediğiniz paraları faydaya çevirmek, kendi evinize sahip olmak ister miydiniz? Bunun için yapmanız gereken Eminevim’in benzersiz sistemine dahil olmak. Ev almak ve paralarınızı artık bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız gelin sistemi yakından tanıyalım.

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ev almak isteyen ama maddi durumu el vermeyenler için Eminevim’in sunduğu pratik bir sistem bulunuyor. Bu sistem, tamamen şeffaf bir zemine oturtularak el birliği yöntemini benimsemiş insanlardan oluşuyor. Bu ElBirliği yöntemiyle sisteme dahil olanlar birbirlerini destekliyor ve herkes kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyor. Tıpkı ev hanımlarının altın günü gibi. Üstelik oldukça esnek vade ve taksit tutarı seçenekleriyle. Sistemi daha ayrıntılı anlatmak gerekirse, en kısa şekliyle kira öder gibi taksitli ev alma imkanına sahip olabileceğiniz bir yöntem olarak tanımlanabilir. Diğer ayrıntıları katıldığında ise ne kadar kullanıcı dostu ve akıllıca olduğu ortaya çıkıyor. Peşinatın ve taksitlerin bütçenize uygun olarak düzenlendiği ve ödediğiniz taksitleri sizin belirlediğiniz çekilişli sistem sayesinde ilk vade ayında bile ev sahibi olma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Eminevim'in Ev Almak İsteyenlere Sağladığı Ayrıcalıklar Neler?

Öncelikle bilmeniz gereken faizin hiçbir zaman olmadığı. Eminevim ile ev almak için yüksek faizli kredilere ya da banka prosedürlerine ihtiyacınız yok. Eminevim’de bütçenize ve almak istediğiniz evin özelliklerine göre bir gruba dahil olursunuz. Ödeyeceğiniz tutar, vade ve taksit en başından beri bellidir, daha sonra olağandışı herhangi bir değişiklik yaşanmaz. Tabii ki siz isteyene kadar. Eğer maddi olarak zor bir dönemden geçiyorsanız Eminevim, size taksit durdurma imkanı sunar. Peki ya ev almaktan vazgeçip sistemden çıkmak isterseniz ne oluyor? Bu durumda da o zamana kadar biriken paralarınızın hepsini geri alabiliyorsunuz. Bu sayede paranızın güvende olduğuna emin olabiliyor ve kaygılarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz. Fiyatların sürekli arttığı bir dönemde nasıl ev sahibi olacağım diye düşünmenize gerek yok. Eminevim’in el birliği sistemi ile ev almak için girdiğiniz yolda sıkıntılarınızın üstesinden gelebilir, kolay bir şekilde hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sadece ev değil, arsa ya da araç satın alımlarınız için de bu sisteme dahil olmanız mümkün. Tek gereken size en uygun sistemi seçip dahil olmak.

Eminevim İle Ev Almak İçin Ne Yapmanız Gerek?

Ayrıntılı prosedürlere, gereksiz işlemlere yer vermeyen ve sonuç odaklı çalışma şekline sahip olan Eminevim, en kolay yoldan dilediğiniz eve sahip olmanıza yardımcı oluyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu benzersiz sisteme dahil olabilirsiniz. Tek başınıza alamayacağınızı düşündüğünüz evi bu sistem sayesinde alabilir, sisteme dahil olan ve ev almak isteyen diğer insanların da sizin gibi ev sahibi olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sisteme dahil olan herkes bir bütünün parçasıdır. Bu parçaları bir araya getiren Eminevim, uzman personeli, müşteri odaklı çalışma şekli ve 29 yıllık tecrübesiyle sistemin aksamadan yürümesi için çalışır.
Siz de bu kolayca ev almak ve eşsiz yapının bir parçası olmak istiyorsanız Eminevim şubelerine uğrayabilir, web sitesi ya da diğer iletişim kanalları yoluyla bilgi alabilirsiniz. Yıllardır ödediğiniz kira paralarını artık kendiniz için harcamak, geleceğinize yatırım yapmak, kendi başınıza yaratamayacağınız fırsatlara el birliği sisteminin gücü ile ev sahibi olabilirsiniz. Hemen Eminevim’in gelişmiş sistemlerinden sizin için en uygun olanına dahil olun.
Ekonomi

Bakan Albayrak: Kimse bileğimizi bükemez

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sektörel güven endeksleri ve kapasite kullanım oranındaki artışa ilişkin, "Biz gücümüzü bu ülke için çalışan, üreten, inanan, destek veren milyonlardan alıyoruz. Kimse bileğimizi bükemez." ifadesini kullandı