Ey Türkiye
Sondakika

Ey Türkiye

İnternet Medya -
EY Türkiye, dünya genelinde onlarca çalışanı ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor.

Çalıştığı firmaların müşterilerine kaliteli hizmet vermesini sağlayan EY Türkiye, örnek alınacak bir çalışan kültürü geliştirmeyi hedefliyor.

 EY Türkiye, müşterileri için üç noktaya oldukça önem veriyor. Bu noktalardan ilki kapsayıcılık ilkesidir. Kapsayıcılık ilkesi ile kendileri ile çalışan tüm şirketlerin sesini duyurmalarını sağlıyor. Bu yaklaşım tarzı ile başarılı kişilerin işe alınmalarını desteklerken aynı zamanda müşterilerin ve kendilerinin başarılarına katkı sağlıyor. Bir diğeri ise gelişim ilkesidir. Gelişim ilkesi ile çalışanlarına donanım sahibi olmaları için gerekli eğitim, deneyim ve koçluk programlarını sağlıyor. Üçüncü ilke olan katılım sayesinde ise çalışanlarının bireysel ve profesyonel hedeflerine erişebilmeleri için onları sonuna kadar destekliyor. Bu üç ilke EY Türkiye için olmazsa olmaz ilkelerdir. Çalışanları ve müşterileri ile ilişkilerini bu ilkeler sayesinde sağlam tutan EY Türkiye, profesyonelliğini de kanıtlar nitelikte işler yapıyor. Hizmetleri arasında Bağımsız Denetim, Vergi, Danışmanlık ve Kurumsal Finansman yer alıyor. Sağladığı bu hizmetler ile birlikte çalıştığı firmaların yükselmesini destekliyor. Güçlü Bağımsız Denetim hizmeti ile yatırımcıların, hissedarların ve tüm çıkar sahiplerinin denetim komiteleri hakkında doğru bilgiye erişmelerini sağlar. Şirket yönetimlerini doğru zamanda doğru bilgi ile yönlendirir. Vergi hizmeti uzun vadeli ve şeffaf vergi planlamaları yapmalarını sağlamakla birlikte firmaların raporlama sistemlerini geliştirmeleri için onlara destek verir. Bir danışmanlık ve hizmeti şirketi olarak müşterilerinin çevrelerinde olan değişimlere kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmeleri için çalışmalar yapar. Şirketi şirket yapan en önemli kısmi finansmandır. İçeriden ya da dışarıdan fark etmeksizin finansman desteği alan firmaların kurumsal finansman işlemlerinin daha etkin bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Stratejik hedefler belirlemelerini sağlayan EY Türkiye, şirketlere konu ile ilgili yardımcı olarak tarafsız danışmanlık hizmeti sunar.

EY Türkiye, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çalıştığı firmalara oldukça büyük desteklerde bulunuyor. Destek alan firmalar kendi stratejilerini profesyonel bir şekilde belirleyerek harekete geçiyor. Böylece aldıkları hizmet doğrultusunda piyasa içerisinde karlarını artırarak yükseliyor. Finansman yönetimi alanının tüm işlevlerini yerine getirerek prestijlerine de katkıda bulunuyor.                                   

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

36 kişi yorum yazdı.