Spor
18 Ocak 2020 Cumartesi

Flaş Diagne Kararı! Geri Dönüyor..

Flaş Diagne kararı! Geri dönüyor
Flaş Diagne Kararı! Geri Dönüyor..
'da Mbaye Diagne geri dönüyor. Sarı-Kırmızılılar'ın 'dan 13 milyon Euro bedelle transfer ettiği Mbaye Diagne sonrasında performansı ve mental sorunları nedeniyle Belçika Ligi ekiplerinden 'a kiralık olarak gönderildi.

Orada dikiş tutturamayan Diagne kadro dışı bırakıldı. Aslan büyük umutlarla transfer ettiği Diagne'de zarara uğradı. G.Saray Yönetimi 'Diagne geri dönemez' dedi ama sonra çark etti.

ACİL KODUYLA FORVET ARANIYOR

Cuma günü İstanbul'a gelen Diagne'nin 2. yarıda forması giyeceği bildirildi. Sarı-Kırmızılılar'da forvet oyuncusu Andone sakatlığı nedeniyle sezonu kapattı. Ryan Babel ise gitti..

FİYATI DÜŞMESİN DİYE...

Yönetim Falcao'nun yanına bir forvet daha istiyor. , Senegalli yıldız Diagne'nin fiyatını düşürmemek adına sezonun ikinci yarısında kendisine forma şansı verecek.
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.