Fulin: Abla demek için erken davranmışım
Yaşam

Fulin: Abla demek için erken davranmışım

İnternet Medya -
Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasındaki gerginliğin sona ermesinin ardından şarkıcı Fulin küplere bindi. Fulin, Akalın'a ateş püskürdü.

Demet Akalın'ın geçtiğimiz haftalarda 'Bu kıza tahammül edemiyorum' dediği Aleyna Tilki ile polemiği girmiş ikili arasında soğuk rüzgarlar esmişti.

İki tarafın atışması bir süre magazin gündemini meşgul ederken, kısa süre önce bir anda buzlar erimiş, Tilki ve Akalın barışmıştı. Hatta Demet Akalın, Twitter hesabından yeni albümünde Aleyna Tilki'den bir şarkı olacağının müjdesini de vermişti. Akalın çok geçmeden yeni bir adım daha atarak Aleyna Tilki ile bir araya geldi. Üstelik bu anlardan birlikte çekilen bir karelerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

fulin-demet-akalin-sadecehaber.jpg

"ABLA DEMEK İÇİN ERKEN DAVRANMIŞIM"

İkili arasındaki gerginliği bitmesi Aleyna Tilki'yle kavgalı olan Fulin'i çileden çıkardı. Emrah Karaduman ile bir dönem aşk yaşayan Fulin, "Emrah beni Aleyna ile aldattı" açıklaması yapmıştı. Bu açıklamanın ardından büyüyen kavgada Demet Akalın Fulin'in yanında olarak, destek vermişti. Fulin, Akalın'ın bu son hareketinin ardından "Çok şaşırdım, Demet Akalın'ı çok seviyorum o benim ablam ama demek ki bazı insanlara abla demek için erken davranıyoruz. Zamanında benim yanımdaydı şimdi karşı tarafın yanında olması beni şaşırttı" dedi.

Fulin'in bu açıklamasına Akalın'ın ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.