Yaşam
11 Temmuz 2019 Perşembe

Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun

İsterseniz sıfır isterseniz ikinci el araba alabilirsiniz. Senetle araba sahibinden bulmak artık çok kolay.
Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun
Herkesin hayalinde sahip olmak istediği, çocukları ile ailesi ile gezdiği, tatillere çıktığı bir araba modeli vardır. Gelirinizin darlığı, hazır toplu paranızın olmayışı, kredi çekememek, yüksek faizler ödemek istememek bu arabanın hep hayalinizde kalacağını size düşündürmesin. Siz hayalinizdeki arabaya kavuşun diye biz varız. Senetle araba alabilir miyim diye düşünmeyin artık. Herkes hayalindeki arabaya sahip olsun diye senetle araba satışı sağlıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın. Sizin de bir arabanız olsun ve bu araba hayalinizdeki araba olsun. Mutluluğunuza mutluluk eklensin, araba alırken diğer ihtiyaçlarınızdan vazgeçmek zorunda kalmayın diye biz buradayız.

Her Bütçeye Uygun Senetle Araba

Bütçeniz dar olabilir ama bütçeniz dar diye istemediğiniz model ve marka arabalara binmek zorunda değilsiniz. Bankalardan araba kredileri çekip yüksek faizler ödemek zorunda da değilsiniz. Sizlere senetle araba peşinatsız olarak hem de imkân sunuyoruz. İsterseniz sıfır isterseniz ikinci el araba alabilirsiniz. Senetle araba sahibinden bulmak artık çok kolay. Eski aracınızı da bu şekilde değiştirip yenileyebilirsiniz. Senetle araba alıp satmak ve daha birçok istediğiniz şeyi yapmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Bize gelin ve hayalinizdeki araca kolayca kavuşun. Aracınızı beğenin ve sizi yormayacak şekilde ödeyebileceğiniz taksit miktarlarını belirleyin. Tek yapmanız gereken bu kadar. Gerisini biz hallederiz. Bize başvurduktan sonra gerekli işlemleri sağlıyoruz ve ardından senetle araba satışı işlemi başlatılıyor. Her ay düzenli bir şekilde ödeme yaparak hayalinizdeki araca binebilirsiniz. Senet süresi zarfında eğer ki elinize toplu bir para geçerse ya da iki-üç aylık birden ödeme yapmak isterseniz bu durumda bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ödediğiniz miktar doğrultusunda taksitleriniz yeniden düzenlenebilir ya da erken ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.Senetle araba alanlar topluluğuna sizde katılın ve birçok avantajdan yararlanın. Senetle araba almanın avantajları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ize danışın. Sizlerden peşinat istemiyoruz. Paranızı yıllarca sürecek araç kredilerine bağlamak zorunda değilsiniz. Faizlerin çok fazla arttığı günümüzde kredi ile araba almak artık çok akıl karı değil. İstediğiniz araca bedelinden çok daha fazlasını ödemek zorunda kalmazsınız.

https://www.katilimevim.com.tr/senetle-araba-sahibi-olun/
https://www.katilimevim.com.tr/modeller/
https://www.katilimevim.com.tr

Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.