Spor
9 Ekim 2020 Cuma

Hıncal Uluç'tan Sergen Yalçın ve Fatih Terim'e sert eleştiri

Usta gazeteci Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ı sert biçimde eleştirdi.
Hıncal Uluç'tan Sergen Yalçın ve Fatih Terim'e sert eleştiri
Duayen gazeteci Hıncal Uluç, A Spor ekranlarında gündemi değerlendirdi ve Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in görevine son verilmesi gerektiğini söyledi.

'PARALARI AL, HERİFLERE SALDIR. ÖYLE YAĞMA YOK'
İki hocanın da yönetimlere tavırlı olmasının doğru olmadığını belirten yorumcu, 'Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta, Fatih Terim'in Galatasaray'da işi yok. Bu iki başkan yeteri derecede fiziksel ve moral güce sahip olsalar ikisi de gitmişti. Gitmesi de gerekirdi. Siz herhangi bir Avrupa kulübünün teknik direktörünün, başkanı bu kadar açık eleştirip göreve devam ettiğine şahit oldunuz mu? Bana sormadan transfer yapıyorlar diyen Sergen Yalçın, o zaman gidiyorum der. Yok ya, sen paraları al, heriflere saldır... Öyle yağma yok.' ifadelerini kullandı.

Spor

Fazıl Say maç sonu isyan etti

Fenerbahçeliliğiyle bilinen dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'ın maç sonu yaptığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Takıma isyan eden Say, "Kaç milyon Fenerbahçeliyiz dostlar? 35 milyon? Kaç yıllık çile bu? Siz söyleyin?" ifadelerini kullandı.