Güncel
23 Ekim 2020 Cuma

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu

Avustralya'da inanması güç bir kaza yaşandı. Scarlet Jane McPherson adlı genç kızın sektirdiği taş 150 bin sterlinlik (1.535.950 TL) lüks arabaya çarparak patlamasına sebep oldu.
İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu
İnanması güç olay Avustralya'da yaşandı. Scarlet Jane McPherson adlı genç kız sektirdiği taşla bir aracı kullanılamaz hale getirdi Araç sahipleri genç kıza dava açtı. Sürücü ve bir tanık genç kızın 'yola bir şey attığını' iddia etti ve bu da arabanın gürültülü bir patlamaya neden olduğunu söyledi. Lotus Evora GT410 marka aracına gelen hasar sonrası arabanın sahibi genç kızı kovalayarak polise teslim etti. Ayağıyla taşa vurduğunu kabul eden 19 yaşındaki kız, amacının birine veya araçlara zarar vermek olmadığını dile getirdi. Genç kız 'Yolun kenarındaki taşlarla oynuyordum. Araba hızla ilerliyordu, bu yüzden onu görmedim' dedi. Mahkeme Scarlet Jane McPherson'a 200 dolar para cezası verdi.

Güncel

Günlük aşılamada peş peşe rekorlar kırılıyor

Aşılamada peş peşe rekor müjdelerini veren Bakan Koca dün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda , "Bugün 1,5 milyonuncu doz aşı, saat 21.43'te uygulandı. Aşı ordumuz, 2 saat 17 dakika içinde 82 bin 232 doz aşı daha yaptı." dedi