İngiliz Basınından Mario Lemina İddiası!
Spor

İngiliz Basınından Mario Lemina İddiası!

İnternet Medya -
Galatasaray'ın sezon başında Southampton'dan kiraladığı Mario Lemina'nın 1 yıl daha sarı-kırmızılı kulüpte kalacağı iddia edildi.

Dünya korona virüsü salgınıyla uğraşırken, Avrupa'da hemen hemen tüm ligler askıya alınmış durumda. Spor camiasında birçok soru cevap beklerken, kulüpler gelecek planlarını da yapmaya devam ediyor.

İngiliz basını, Mario Lemina'nın 1 yıl daha 'da kalacağını ifade etti. Sarı-kırmızılı takımın Gabonlu yıldızı kiraladığı 'a olan yakınlığıyla bilinen Daily Echo adlı internet sitesi, 'Lemina bu durumda İngiltere'ye dönmez ve 1 yıl daha 'a kiralanabilir' ifadelerini kullandı.

'G.SARAY'DA KALMAYI İSTİYOR'

Gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan Lemina'nın en azından 1 sezon daha sarı-kırmızılı formayı giymesini isteyenleri sevindirecek haber geldi. Korona virüsü salgını nedeniyle tüm dünyada belirsiz bir durumun olduğunun altını çizen İngiliz basını, Lemina'nın Ada'ya dönmek istemediğini yazdı.

26 yaşındaki futbolcunun 1 yıl daha kiralanmasının gündeme olduğu aktarılırken, 'Lemina da Türkiye'de kalmayı çok istiyor' açıklaması yapıldı.

Lemina bu sezon formasını 25 maçta giyerken 1 gol attı.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.