İrem Derici Ajda Pekkan'a meydan okudu
Yaşam

İrem Derici Ajda Pekkan'a meydan okudu

İnternet Medya -
Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden İrem Derici, yaşadığı fiziksel değişimi ve özel hayatını verdiği bir röportajında anlattı.

Verdiği kilolarla, değişen fiziksel görüntüsüyle ve yaşadığı ilişki ile son zamanların en çok konuşulan isimlerinden İrem Derici, Armağan Çağlayan'a özel hayatından iş hayatına çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Kısa sürede verdiği kilolar ve yaptırdığı estetiklerle adından söz ettiren Derici, ilk zamanlar dış görünüşü önemsemese de, yaşı 30'a yaklaşınca güzellik takıntısı oluşmaya başladığını söyledi.

TÜM PARASINI KENDİSİNE HARCIYOR

Radyocu Rıza Esendemir'den boşandıktan sonra Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin'le birlikte olan Derici, ilişkisinin çok iyi gittiğini ve Şahin'in annesiyle hiçbir probleminin olmadığını dile getirdi.

Oturduğu evden taşınma sebebi olarak, kirayı ve depozitoyu dolar üzerinden ödemesini gösteren Derici, henüz birikim yapamadığını, tüm parasını kendisine ve dünyayı dolaşmaya ayırdığını belirtti.

3 BURUN, 1 GÖĞÜS, DİŞ, SAYISIZ BOTOKS...

Geçtiğimiz aylarda göğüs büyütmesiyle çok konuşulan ünlü şarkıcı, "Bu hızla Ajda Pekkan'ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş... Ne yaptırayım başka? 'Ağzını diktir, büyük' diyorlar. Kusura bakmayın sevenlerim, öyle bir plastik cerrahi daha gelişmedi" dedi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.