İşte F.Bahçeli futbolcuların istediği hoca!
Spor

İşte F.Bahçeli futbolcuların istediği hoca!

İnternet Medya -
Fenerbahçe'de yeni teknik direktör arayışları sürerken, özellikle emektar futbolcular Aykut Kocaman'ın yeniden takımının başına dönmesini istiyor.

F.Bahçe'de gözden düşen teknik direktör Dick Advocaat'ın yerine Fenerbahçe'de yeni sezona yönelik hoca arayışı sürüyor. Listenin ilk sırasında yer alan Aykut Kocaman'a futbolculardan da destek geldi.

Özellikle Mehmet Topal, Volkan Demirel, Sow, Salih Uçan, Stoch gibi eski isimlerin, Aykut Kocaman'ın takıma dönmesini çok istediği ve "Keşke yeniden takımın başına geçse" dedikleri gelen haberler arasında.

Bu oyuncuların, Kocaman dönemine duydukları özlemi o zaman kadroda yer almayan takım arkadaşlarına da sohbetlerde anlattıkları belirtiliyor.

SORUNLARI KONUŞARAK AŞARDI

Özellikle 2010-11 sezonunun ikinci yarısında 17'de 16 yaparak kazandıkları unutulmaz şampiyonluğu anlatan tecrübeli oyuncuların, o günler için şunları söylediği öğrenildi: "Takımda kolej havası vardı. Her zaman birlikte yemek yerdik. Arkadaşlık üst düzeydeydi. Hoca hiçbir zaman bizi medyanın önüne atmazdı. Sorunları konuşarak çözmeye çalışırdı. Pas oyunu oynuyorduk."

ARACILARLA TEKLİF YAPILDI

Sarı-lacivertli yönetime yakın isimler, Aykut Kocaman'a dolaylı şekilde teklif yapıldığını doğruladı.

UEFA'DA YARI FİNAL OYNATTI

51 yaşındaki Aykut Kocaman, daha önce 2010-13 yılları arasında Fenerbahçe'de görev yaptı. Fenerbahçe, Kocaman yönetiminde çıktığı 151 karşılaşmada 90 galibiyet, 31 beraberlik ve 30 mağlubiyet aldı. 2010-11 sezonunda takımı şampiyon yapan Aykut Kocaman, ayrıca 2 Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı.

Sabah

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.