Spor
9 Aralık 2019 Pazartesi

Kayserispor'da İki Ayrılık Daha! 6 Oldu..

Kayserispor'da iki ayrılık daha! 6 oldu
Kayserispor'da İki Ayrılık Daha! 6 Oldu..
Emmanuel Adebayor, Atila Turan, Adryan Tavares ve Paul Georges Ntep ile yollarını ayıran İstikbal Mobilya 'da kadro sıkıntısı yaşanırken takım kaptanları Umut Bulut ile Şamil Çinaz ile de yollar ayrıldı.

Mali sıkıntılar yaşanmasının ardından futbolculara ödenmeyen paralar sonrası 'da huzursuzluk ortaya çıktı. Berna Gözbaşı'nın başkan olmasından sonra Tavares, Adebayor ve Ntep ve Atilla Turan takımdan ayrılan isimler olmuştu. Giden oyuncular kervanına Umut Bulut ve Şamil Çinaz'da eklendi.

İki oyuncu valizlerini topladı ve Kayseri'den ayrıldı. Türk futbol tarihinde lig devam ederken ender rastlanan ayrılıklarla sarsılan sarı kırmızılı ekipte ayrılıkların devam edeceği belirtiliyor.
Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.

Spor

Trabzonspor Mircea Lucescu'yu gündemine aldı

Hüseyin Çimşir'in ayrılığı sonrasında teknik direktör arayan Trabzonspor, Mircea Lucescu'yu listesine aldı. Ülkemizde Galatasaray ve Beşiktaş'la şampiyonluk yaşayan Rumen hoca ile önümüzdeki günlerde masaya oturulacağı öğrenildi.