Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e 50 bin TL'lik kutlama!
Yaşam

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e 50 bin TL'lik kutlama!

İnternet Medya -
Geçtiğimiz gün 35 yaşına basan oyuncu Beren Saat'e şarkıcı eşi Kenan Doğulu, Asmalımescit'te bulunan bir otelde sürpriz doğum günü partisi yaptı.

Ünlü popçu Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in 35. yaş gününe özel, önceki akşam Soho House'da bol süprizli parti organize etti. Bu doğum günü partisine Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu, Saat'in annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen katıldı.

Ayrıca geceye, Zerrin Tekindor, Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti, Yılmaz Erdoğan ve  Ece - Ozan Doğulu gibi isimler de katıldı. Kusursuz bir gece için her detayla kendi ilgilenen ünlü popçu, parti için Soho House'da özel oda tutup sahne kurdurdu.

HİÇBİR DETAYI ATLAMADI

Organizasyona yaklaşık 50 bin lira harcadığı iddia edilen Doğulu, eşini sürpriz yağmuruna tuttu. Davetlilerin DJ performansı eşliğinde eğlendiği partide Saat'in pastasını kesmesinin ardından içeri oryantal Didem girdi.

beren-saate-gelen-hediyeler-sadece-haber.jpg

YOLLARINA GÜL DÖKTÜ

Gecede eşinin gözlerine bakarak en sevilen aşk şarkılarını seslendiren Doğulu'nun sürprizleri bununla da sınırlı değildi. Otelin geceliği 960 euro'luk (yaklaşık 3 bin 600 lira) kral dairesini tutan Doğulu, odayı eşinin sevdiği beyaz güllerle donattı.

Doğulu, Saat'in en sevdiği şarkı olan 'Kirli Beyaz Kedi'yi eşinin gözlerinin içine bakarak okudu...

Öte yandan, güzel oyuncuya gelen hediyeler araba ile eve yollandı.

 

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.