Güncel
30 Kasım 2020 Pazartesi

Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti

Bursa'nın İnegöl ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bir kişi, ceza kesen polis ekiplerini, "Ben de boş adam değilim. Bu cezayı bozdururum" diyerek tehdit etti.
Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti
Bursa'da, koronavirüsle mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri cadde ve meydanlarda kontrol noktaları kurdu. İlçe merkezinde uygulama yapan ekipler, sokakta yürüyen Arif A.'yı durdurarak sokağa çıkma kısıtlamasını hatırlattı.

POLİSİ TEHDİT ETTİ: BEN DE BOŞ ADAM DEĞİLİM
Kimlik kontrolü yapılarak, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden hakkında 3 bin 185 TL cezai işlem uygulanan Arif A., 'Ben de boş adam değilim. Bu cezayı bozdururum' diyerek, polis ekiplerini tehdit etti. Arif A., ceza kesilmesinin ardından evine gönderildi.

6 KİŞİYE TOPLAM 19 BİN TL CEZA KESİLDİ
İlçe merkezinde uygulama yapan ekipler sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 6 kişiye toplam 19 bin TL cezai işlem uyguladı. Polis ekiplerinin denetimlerinin sabah saatlerine kadar süreceği öğrenildi.


Güncel

Yavuz Bahadıroğlu hayatını kaybetti

Yavuz Bahadıroğlu ismiyle bilinen tarihçi ve yazar Niyazi Birinci hayatını kaybetti. Yavuz Bahadıroğlu'nun ölümünü oğlu Mücahit Birinci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Güncel

Süleyman Soylu'dan adalet isyanı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hastanede 45 gündür tedavi gören annesi Servet Soylu'ya sosyal medyadan küfür eden şahsın adli kontrolle serbest bırakılmasına çok sert çıktı.

Güncel

Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında bugün saat 17.00'de video konferans yöntemiyle toplanacak. Toplantıda son koronavirüs verileri değerlendirilecek, kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması görüşülecek.