KOMBİ SERVİSİ
Sondakika

KOMBİ SERVİSİ

İnternet Medya -
Servis kalitesi bünyesinde sizlere tamir ve bakım yapmaktayız. Kombiler hayatınızı kolaylaştıran teknoloji harikalarından biri olmaktadır. Kombi sizler için her anlamda ısınmayı sağlamaktadır.

Kombinizde herhangi bir arıza oluştuğu zaman mutlaka bize ulaşmanız gerekiyor, rutin şekilde mutlaka kombinize bakım yaptırmanız gerekmektedir. Kombi teknik servisine başvurmanızı her zaman tavsiye etmekteyiz. Kombiniz eğer doğalgaz ile çalışıyorsa mutlaka yıllık bakımlarını yaptırmak gerekir. Yoksa ki patlama veya kaçak oluşabilir bunu da kimse istemez. Bu sebepten dolayı da TSE belgesi olan servislere gönül rahatlığı ile bakım ve tamir yaptırabilirsiniz. Kombinizin bakımı için seçecek olduğunuz süreyi sonbahar ve ilkbahar gibi ayarlaya bilirsiniz. Size vermiş olduğumuz hizmet 7/24 olmaktadır. Hizmetimizde sınır yoktur. Acil durumlarda bile her an bize ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz hizmetler ile sorunu kısa sürede çözmekteyiz. Kombinizin bakımı ve tamiri için gereken bütün ekipmanlara sahip olmaktayız. Kullanmış olduğumuz bütün malzemeler en kalitelisi olmaktadır. Kullanmış olduğumuz parçaların hepsi en az bir yıl garanti kapsamında olmaktadır. Kombi bakımı 15 dakikada yapıla bilir ama bu bakım esnasında değişmesi gereken ve işi uzatabilen sorunlar çıkar ise o zaman uzayabilir. Kombinizde oluşan bütün problem ve sorunlarda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi olarak bütün markaların tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Servis elemanlarımızın hepsi sürekli olarak eğitim alarak kendilerini geliştirmektedir. Kombinize yapılması gereken bütün işlemlerde mutlaka sizlerin fikri doğrultusunda işlem yapmaktayız. Yapılacak olan her işlemi sizin onayınız doğrultusunda götürmek bizim görevimiz sizin istemediğiniz hiçbir işlemi yapmıyoruz istekleriniz doğrultusunda gidiyoruz ve tamir ve bakım işlemlerinde uygulanan fiyatlarımız en uygun fiyat olmaktadır. Kombiniz de bir problem olduğunda çağırmak zorunda değilsiniz herhangi bir bakım için de bizi çağıra bilirsiniz. Kombinizde oluşan kaçakları ve sorunlu olan bölgenin tehşiz sırasında kullanmış olduğumuz özel aletler sayesinde çok kolay şekilde sorunu tespit etmekteyiz. Yapılan bu tehşiz sonrası da gereken bütün işlemleri yapmaktayız. Kombiniz eğer ısıtmıyor ve sıcak suyu size temin etmiyorsa zaman sorunu olmadan mutlaka bize ulaşın bizim görevimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

34 kişi yorum yazdı.