Melih Gökçek'ten bomba darbe iddiası!
Güncel

Melih Gökçek'ten bomba darbe iddiası!

İnternet Medya -
Ankara BB Başkanı Gökçek, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada FETÖ'cülerin yeni bir darbe planı üzerinde çalıştıklarını iddia etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'daki hesabından "Şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız" diye yazarak, Fethullahçı Terör Örgütü'nün yeni bir darbe planı yaptığını iddia etti. Gökçek, TSK içindeki vatansever subaylara seslenerek hainleri ihbar etmelerini istedi.

GECE 4-5 GİBİ ADRESLERİ BASIP İNFAZ YAPACAKLAR

Başkan Gökçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş; herkes gece yarısı uykuda iken, saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul'da 20 ayrı noktaya, diğer vilayetlerde 2-3 noktaya,100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek" iddiasını dile getirdi. Melih Gökçek, ayrıca "Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum, darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun" dedi.

REFERANDUM ÖNCESİ SON ÇIKIŞ!

Geçtiğimiz günlerde de Gökçek, "Bu kez halk deneyimli. Vatandaşın pek çoğu kendine, çoluğuna çocuğuna pompalı tüfek almış" açıklamasının ardından, 'FETÖ' içinde panik yaşattığını' söyleyerek tweetlerine şöyle devam etti:

"Ey darbeciler sizi takip ediyoruz ve bütün tezgahlarınızı öğreniyoruz. Biz sizi gece yarısı operasyonunuzda da bekliyoruz. Gelin ki bu millet size gene dersinizi versin... Gene hezimete uğrayacaksınız. FETÖ'cülerde amaç referandumdan önce son çıkışı yapmak. Çünkü referandumdan evet çıkmasını kendilerinin kesin sonu olarak görüyorlar."

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.