Melih Gökçek'ten çok konuşulacak beddua!
Siyaset

Melih Gökçek'ten çok konuşulacak beddua!

İnternet Medya -
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Almanya'nın Bekir Bozdağ'ın gerçekleştirmeyi planladığı toplantısının iptal edilmesi hakkında çok konuşulacak bir beddua ederek tepkisini gösterdi.

 Gökçek, teröristlere kucak açan Avrupa'ya canlı yayında beddua ederek "Rabbim İnşallah onların başına sarsın bunları." dedi.

BEYAZ TV'DE ŞİMŞEK'İN KONUĞU OLDU

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Latif Şimşek'in sunduğu "Dinamit" programına konuk oldu. Melih Gökçek, Almanya tarafından, Bekir Bozdağ'ın toplantısının iptal edilmesine büyük tepki gösterdi.

GÖKÇEK'TEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Avrupa'nın terör örgütlerine kucak açtığını belirten Melih Gökçek, "Almanya olsun, Belçika olsun, Fransa olsun, İngiltere olsun, bunlar ne kadar terör örgütü varsa hepsine kucak açmış vaziyette. Onlar serbest hareket ediyorlar. O teröristler orada yaşıyorlar."

İNŞALLAH TERÖRİSTLER.."

"Rabbim'e dua ediyorum bu Merkel'in başına Almanya'nın, İngiltere'nin Fransa'nın başına İnşallah o teröristler bela olur. Ondan sonra neyle oynadıklarının farkına varırlar. İnşallah hep dua edelim. Rabbim İnşallah onların başına sarsın bunları." dedi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.