Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'tan kötü haber
Yaşam

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'tan kötü haber

İnternet Medya -
2015'te dünya evine giren Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un, ayrılma kararı aldıkları iddia edilmişti. Çiftin menajerinden iddialara açılama geldi.

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç çiftinden kötü haber geldi. Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı öne sürülen çiftten Murat Dalkılıç'ın evi terk ettiği iddia edildi. 

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Duymayan Kalmasın' programında masaya yatırılan  ayrılık haberinin ardında kıskançlığın yattığı söyleniyordu. 

"EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL"

Çiftten Murat Dalkılıç'ın ayrılık kararı aldıktan sonra çevresindeki arkadaşlarına 'Evlilik bana göre değil' şeklinde konuştuğu da iddia edildi. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti her ne kadar evlerini ayırmış olsalar da şimdilik boşanma kararı vermiş değil.

AYRILIK İDDİALARINA YANIT!

Çiftin menajeri Mert Siliv yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı. Siliv şunları söyledi:

"Çok mutlular, evliliklerinde hiçbir sorun yok. Hatta daha iki gün önce Fatih Ürek sosyal medya hesabından Merve ve Murat ile fotoğrafını paylaştı. Bu dedikoduları kim nasıl uyduruyor anlamış değiliz. Murat şu an evinde uyuyor daha ulaşamadım. Merve ise dizi setinde. Her şey yolunda"

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.