Mesut Yar helallik istedi!
Yaşam

Mesut Yar helallik istedi!

İnternet Medya -
Star TV ekranlarında'Mesut Yar Sunar' adlı programın sunuculuğunu yapan Mesut Yar, Bodrum'a uçarken bir talihsizlik yaşadı.

Daha önce Seren Serengil ve Deniz Akkaya ile birlikte sundukları Duymayan Kalmasın programından 3 hafta sonra ayrılarak kendi programına başlayan sunucu, Bodrum'a giderken uçakta rahatsızlandı.

Strese bağlı olarak kendini kötü hisseden Yar, uçaktan inerek hastaneye gitti. Yar, uçağın rötar yapmasına sebebiyet vermesinden dolayı da diğer yolculardan da helallik istedi. 

mesut-yar-helallik-istedi-sadecehaber.jpg

İşte o paylaşım;

"Ne tuhaf, sabah uçacakken Bodrum'a, koyduğum fotoğraftan hemen sonra tekledim. İlk kez uçaktan inmek zorunda kaldım. Bir dönem buradaki resimlere bakıp "ne gezdiniz ama.." diyen sevgili takipçiye selam olsun. Son sekiz ayda sekiz mesafe alamadık! Ne duruyoruz ama! Neyse Allah başka zeval vermesin. Sağlık mı? Bu kadar stres bir yerden çıkacaktı elbet. O bende kalsın. Ben uçakta benim elimi bırakmayan sevgili eşim Ferda'ma ve Erhan Yazıcıoğlu abime teşekkür ederim.

"HAKKINIZI HELAL EDİN"

Saçma prosedürlerle insan hayatından çok uçuş selahiyetini düşünen @atlas_global ailesine bir şey diyemeyeceğim. Hepimiz prosedür mağduruyuz, kurbanı olmaktan evladır bu. Ve sevgili havalimanı polisine, hastaneye varmam için hiç bekletmediğinden dolayı eksik olmayın diyorum. Siz, siz olun; uçakta rahatsızlanmayın aman. Ve benim yüzümden uçağı rötar yapan tüm yolculardan özür dilerim. Hakkınızı helal edin lütfen. İyi günler.."

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.