Güncel
26 Eylül 2020 Cumartesi

Muhtar, virüse yakalananları sosyal medyadan ifşa etti

Köy halkının corona tedbirlerine uymamasına isyan eden muhtar, sosyal medya hesabından virüse yakalananları ifşa etti.
Muhtar, virüse yakalananları sosyal medyadan ifşa etti
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı yaklaşık 450 kişinin yaşadığı Kalaycıoğlu Köyü'nde son günlerde corona virüsü vakalarının artmasın üzerine muhtar Yalçın Kalaycıoğlu isyan etti.

KÖY HALKINA SİTEM ETTİ
Sosyal medya hesabından köy halkının koronavirüs tedbirlerine uymadığını ve köyün karantinaya alınabileceğini dile getiren muhtar, 9 kişinin pozitif ve yaklaşık 20 kişinin de temaslı olduklarını açıkladı.

KORONAYA YAKALANANLARI İFŞA ETTİ
Testleri pozitif çıkan vatandaşların isimlerini de ifşa eden köy Muhtarı Kalaycıoğlu, şunları söyledi: 'Arkadaşlar alınan önlemlere uymuyoruz yapılan uyarıları dikkate almıyoruz. Sadece mahallemizde virüs aldı başını gidiyor lütfen biraz dikkat edelim. Sadece pozitif vakamız 9 tane, temaslı vaka 20'nin üzerinde. Uyarıları dikkate alalım. Böyle giderse mahallemiz ve köyümüz karantinaya alınacak. Burada çalışan işine gidip ekmek parası kazananlar var bu bir vebaldir, kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yoktur.'

PAYLAŞIMINI SİLDİ
Olayın sosyal medyada büyük yankı uyandırması sonrası muhtar, bir süre sonra bu paylaşımını kaldırdı.

Güncel

İYİ Parti'de Ümit Özdağ'dan sonra yeni kriz!

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia etmesinin ardından İYİ Parti'den istifa eden Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, bomba açıklamalarda bulundu.