Murat İde: Altı yıllık Bengütürk serüvenim sona erdi
Medya

Murat İde: Altı yıllık Bengütürk serüvenim sona erdi

İnternet Medya -
MHP'nin kanalı olan Bengütürk TV'nin genel yayın yönetmenliği yaklaşık 6 yıldır yürüten Murat İde görevinden ayrıldığını açıkladı. Murat İde neden Bengütürk kanalından ayrıldı? İşte İde'nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama..

Bengütürk kanalından ayrıldığınısosyal medya hesabından duyuran İde, "Gazeteci gitmelidir zaten. Önemli olan neden gittiği. Onurunu ve doğrularını yere düşürmüyor, boynu bükülmüyorsa , o gidiş hayırlı bir gidiştir" ifadesini kullandı.

"Türk Milliyetçileri ile 'Yokluğu' paylaştık, 'Acıyı bal eyledik'"

Murat İde'nin açıklaması şöye:

"Altı yıllık BENGÜTÜRK serüvenim bugün itibarıyla sona erdi.. Meslek hayatımın en kıymetli altı yılıydı.. Zordu.. Onurlu, namuslu, fedakar yol arkadaşlarımla ve 'Biz ne yapabiliriz?' diye yük omuzlayan dostlarımızla, Türk Milliyetçileri ile 'YOKLUĞU' paylaştık, 'Acıyı bal eyledik."
GAZETECİ gitmelidir zaten.. Önemli olan neden gittiği.. Onurunu ve doğrularını yere düşürmüyor, boynu bükülmüyorsa , o gidiş hayırlı bir gidiştir.. Bize güç katan büyük Türk Milleti'ne ve onun sevdalılarına and olsun ki, mesleğimi namusuyla-haysiyetiyle yapmaya devam edeceğim.. Zor günlerimizde omuz veren herkesten Allah razı olsun..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!"

İlgili Konular:
Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.