Kim kimdir?
16 Mayıs 2017 Salı

Neslihan Demir Güler kimdir?

Türkiye'nin köklü voleybol takımlarından biri olan Galatasaray Kadın Voleybol Takımının yeni transferi Neslihan Demir Güler kimdir,kaç yaşında, memleketi neresi? İşte Neslihan Demir Güler'in biyorafisi..
Neslihan Demir Güler kimdir?

Galatasaray voleybol takımı önemli bir transfere imza attı. Sarı kırmızılılar, Neslihan Demir Güler ile anlaştıklarını resmi siteden duyurdu.

Neslihan Demir Güler kimdir?

1983 doğumlu olan milli voleybolcu, Neslihan Demir Güler, 1995 yılında bu spora Eskişehir altyapısında başladı.

2002'de Vakıfbank Güneş Sigorta'ya transfer olan başarılı voleybolcu, 2 şampiyonluk ile performansını taçlandırdı.

2006'da İspanyol kulübü Spar Tenerife Marichal'a imza atan Neslihan Demir Güler, 2008'de Vakıfbank'a geri döndü. 2010'da bu sefer Eczacıbaşı'na transfer olan milli yıldız, 2006 ve 2010 Dünya Şampiyonları'nda en skorer oyuncu oldu.

Neslihan Demir, 2014'te tiyatro oyuncusu Kamil Güler ile evlendi ve 2. soyadını bu evlilikten aldı.

Son olarak 16 Mayıs 2017 tarihinde Galatasaray Kadın Voleybol Takımına transfer oldu.

Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?