Niran Ünsal'dan bir açıklama daha!
Yaşam

Niran Ünsal'dan bir açıklama daha!

İnternet Medya -
'Açılmak, şeytana hizmet etmektir' diyerek kapandıktan sonra ticari kayıp yaşadığı gerekçesiyle yeniden açılan Niran Ünsal, eleştirilere cevap verdi.

Geçmişte "Açılmak, şeytana hizmet etmektir" diyen şarkıcı Niran Ünsal, "ticari olarak çok ciddi kayıplar" yaşadığını söyleyerek başörtüsünü çıkartmıştı. 

Bu sözlerinden yıllar sonra başörtüsünü çıkaran Ünsal, geçtiğimiz günlerde bir magazin programına konuk olmuş, sektördeki işlerinin aksaması nedeniyle yeniden açılmaya karar verdiğini söylemişti. Ünsal'ın yaptığı bu açıklama magazin dünyasında çok konuşulmuş, izleyiciler tarafından tepki almıştı. Sadece Haber/Meryem Barut

Yeniden açılma kararı dolayısıyla eleştirilen Niran Ünsal, eleştirilere önce İnstagram hesabından yazdığı "Insan neler yaşar?Ben neler yaşadım?Hiçbir şeyi tam anlamıyla bilemezsiniz. Ve yine siz, hiçbir şeyi tam olarak bilmeden beni karalamanız, iftiraya ve hakarete maruz bırakmanız. Ne müthiş bir ironi değil mi!? Allah; beni günahlarımdan arındırıyor, sizin sayenizde. " notuyla cevap vermişti.

Ünsal'ın bu paylaşımı da eleştirilerin önüne geçemeyince bu kez çektiği video ile cevap verdi. Şarkıcı videosunda, kapandığı dönemde söylediği "Açılmak, şeytana hizmet etmektir" sözünü kim ve ne için söylediğini açıkladı. 

"AÇIKLIKTAN KASTIM SAPIKLIKTI"

İşte bazı ünlüleri de topa tutan o açıklama: 

"Normal başı açık olan insana söylediğim bir söylem değildi. Tekrar altını çiziyorum bu söylem tamamen bizim sektörümüzde, sinema sektöründe, reklam sektöründe, dizilerde, filme, yoğunlukla ve sıklıkla kullanılan açıklık ve sapıklıkla ilgiliydi... Birçok insan bunun sıkıntısını yaşıyor fakat engel olamıyorlar bu duruma çünkü bir denetleme bulunmuyor. İnsanların karılarını, kızlarını, eşlerini, erkek çocuklarını kız kardeşlerini yoldan çıkaran bazı şarkıcılar bazı modeller,  her türlü sapıklığı, cinsel durumu kulllanan ve insanları baştan çıkaran kişilerle alakalı söyledim."

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.