Güncel
15 Haziran 2019 Cumartesi

Ortak Yayınla İlgili Bomba İddia! 'Telefonlar Alıyorum, Chp Kaynıyor'

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP'nin İstanbul adayı İmamoğlu'nun bir araya geleceği ortak yayınla ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu. Alçı, yayınla ilgili olarak "Kritik ko
Ortak Yayınla İlgili Bomba İddia! 'Telefonlar Alıyorum, Chp Kaynıyor'
ve İmamoğlu'nun katılacağı ortak yayın için geri sayım başladı. Türkiye'nin merakla beklediği yayınla ilgili olarak ortaya çıkan yeni bilgi ise çok konuşulacak.

'TELEFONLAR ALIYORUM...'

Nagehan Alçı yazısında Alçı, 'li önemli isimlerden aldığı telefonu şaşırdığını belirterek, 'Özellikle İstanbul il örgütü kaynıyor. Örgüte görüşü sorulsa 'nun bu yayına çıkmaması yönünde bir eğilim olduğu söyleniyor.' dedi.

Alçı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

'CHP'li sosyal medya hesaplarına bakın, yayını istekle bekleyen tek bir kişi yok. Gerçekten çok tuhaf bir durum…

Zaten bu yayında moderatör olmak için özel uğraş sarf eden Uğur Dündar'ı bu işten caydıran da 'li kitlelerin yoğun baskısı oldu. Adeta linç ettiler Dündar'ı.

Şimdi de sosyal medyada 'li çevrelerde Küçükkaya'ya yönelik büyük güvensizlik görünüyor. dün İsmail bazı isimlere dava açacağını ifade etmiş.

Kendi tabanından 'na yayına çıkmaması yönünde ciddi bir baskı var ama İmamoğlu sözünden dönen insan konumuna düşmek istemiyor. Aynı şekilde Canan Kaftancıoğlu da bu görüşte. Kısacası ok yaydan çıkmış durumda.

CHP içinde Binali Bey'in ısrarla 'li gazeteci talep etmesi atağına karşın hazırlıksız kalındığı görüşü ağır basıyor. Bu durumun aksi tesir etmesi ihtimalinden korkuluyor.

Biliyorsunuz o panikle 'nin görüşüyle Fatih Portakal ismi reddedildi yoksa 'ın Dündar'dan sonra ikinci tercihi Portakal'dı. Ancak bu ismi istemedi.

Peki kanadı bu yayına nasıl yaklaşıyor? 'nin aksine bu tarafta da inanılmaz bir rahatlık var. cephesi son derece sakin. Tayyip Erdoğan ise bu düello işine hiç karışmıyor. Son günlerde Erdoğan büyük devlet ve uluslararası ilişkiler meseleleriyle ilgilenip İstanbul olayını parti kurmaylarına delege etmiş durumda. Şu an parti liderliği şapkasından ziyade devlet başkanlığı şapkasını kullanıyor.
Güncel

Esra Erol'u çileden çıkarttılar...

Kendisinden 28 yaş küçük komşusunun karısıyla yasak aşk yaşayan ve hamile bırakan Cengiz K.'nın anlattıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol, "Vallahi bu kez başımıza taş yağacak" dedi.

Güncel

Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret

Cem Yılmaz, Haber Global'da "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Cem Yılmaz, koronavirüs aşısıyla ilgili esprili açıklamalarda bulunurken "Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret. Nusret bulursa altın kaplamasını da yapar" dedi.

Güncel

45 gün arayla iki kez koronavirüse yakalandı

Munzur Üniversitesi öğretim üyesi olan Yalçın Çakmak'ın 5 Ağustos'ta yaptırdığı koronavirüs pozitif çıktı. Hastalığı atlatan Çakmak'ın, 3 Eylül'de burun ameliyatı olduktan sonra ağır belirtiler göstermesi üzerine 17 Eylül'de yapılan testi yine pozitif çı