Yaşam
22 Ağustos 2019 Perşembe

Tesettür Tuniklerde Yeni Sezon Trendleri Nelerdir?

Modest giyim tarzı her geçen gün daha trend bir hale geliyor, bu durumda tasarımları ve tesettürlü kadınların tercihlerini etkiliyor.
Tesettür Tuniklerde Yeni Sezon Trendleri Nelerdir?
2019 yılı yeni sezonun tesettür tunik koleksiyonlarında da diğer birçok tesettür giyiminde olduğu gibi bu hem modern hem de sade giyim tarzının etkilerini görmek mümkün. Tesettürlü kadınlar kendilerini dış dünyada çok daha güçlü bir şekilde ifade etmek istiyor ise birçoğu modest tarzı yansıtan yeni sezon trendlerinden yararlanabilir.

Baskın etkilere sahip trendler, bu konuda başarıyla işlev görecektir. Uzun tesettür tunik modellerini tamamlayıcı parçaların niteliğine bağlı olarak hem klasik tarz hem de spor tarzda kullanılabilir. Aynı zamanda uzun tunikler ayak bileğine kadar uzandığı için tesettürlü kadınların daha rahat hareket etmesine imkan sağlamaktadır.

Tesettür Tuniklerde Güçlü Renkler

Birçok model de desensiz sadeliğin hüküm sürmesi kaçınılmaz olarak renkleri daha çok ön plana çıkarıyor. Tesettür tuniklerde modeller renkler üzerinden şekillenmektedir. Bu yeni sezon güçlü karektere sahip renkler söz konusu. Tesettür tunik modellerinde hem pastel hem de canlı tonlarda baskın etkiye sahip seçenekler tercih edilmiş. Kiremit, mürdüm, antrasit, zümrüt, fuşya, saks ve indiyo renkleri koleksiyonlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Tesettür Tuniklerde Hareketlendirici Detaylar Nelerdir?

Tuniklere hareketlilik katmak için kullanılan detaylarda da sadelik gözlenmekte. Bu sade detayları hem klasik tarzdaki tuniklerde hem de spor tuniklerde görmek mümkün. Pilese, hareketlendirici detay olarak bol bol kullanılan detaylardan biri olmaktadır. Bazı tesettür tunik modellerde fular detayı kullanılarak modele klasik bir hava katılmıştır. Spor tarzlarda ise çizgili desenler ve asimetrik kesimler tesettürlü kadınların çok fazla dikkatini çekmektedir. Yarasa kol ve volan kol tunik tasarımlarına hareket katmada geçen sezon olduğu gibi 2019 yılı yeni sezonda da çok fazla kullanılmaktadır

Tesettür Tuniklerde Şifon Şıklığı

Tesettür tuniklerde kullanılan kumaş da tasarımın karakterini büyük oranda etkilemektedir. Hele bazı kumaşlar var ki o kumaşların varlığı diğer tüm detayları gereksiz kılmakta. Şifon gibi! Şifon kumaş 2019 yılı yeni sezon koleksiyonlara bolca ışıltı katmış durumda. Güncel tesettür tunik kombinleri hazırlamak için şifon kumaşlardan faydalanılmalıdır.
Yaşam

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.

Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.