Kim kimdir?
14 Aralık 2019 Cumartesi

Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı MURAT PAZAN Kimdir ?

Spor Yöneticisi, Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Murat PAZAN 2017 senesin de Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı oldu.
Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı MURAT PAZAN Kimdir ?
   1984’de Samsun’un çarşamba ilçesinde doğmuştur. Çarşamba ilçesinde başladığı ilkokulu İstanbul Yeni Bosna ilköğretim okulunda tamamlamış, Bakırköy Sabri Çalışkan spor Lisesini derece ile bitirmiştir. Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor yöneticiliğini kazanarak bölüm birincisi olarak 2013 yılında mezun olmuştur. Bartın Üniversitesinde Yüksek Lisansına devam eden Murat Pazan küçüklü yaşlarda başladığı güreş hayatında ulusal ve uluslararası dereceler kazanmıştır. 2005 yılında Almanya Sc. Anger kulübüne Türk Güreşçi olarak transfer olan Pazan Almanya 1. Ligde profesyonel güreş yapmıştır.

   Başarılı güreş geçmişi olan Pazan 19 Mayıs Üniversitesi başta olmak üzere bir çok ilçe ve kurumda sözleşmeli ve kadrolu antrenör olarak da çalışmıştır. Türkiye Wushu Federasyonu As Başkanlığı da yapan Pazan, Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı, İstanbul 1453 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği gibi bir çok STK ve Federasyonda da önemli misyonlar yüklenmiş ve devam etmektedir.

   2014-2017 yılları arasında Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Özel Kalem’de görev yapan Murat Pazan GSB Köylerden Olimpiyatlara Proje Koordinatörlüğü, GSB Yetenek Avcısı Proje Saha Koordinatörlüğü, GSB Yurdum Spor Yapıyor Organizasyon Koordinatörlüğü gibi ulusal olarak yürütülen önemli projelerde görev almıştır.

   Tüm bu geçmiş tecrübeler, genç yaşı ve yüksek enerjisi ile Türkiye Ragbi Federasyonu’nu “Güçlü Kulüpler, Güçlü Federasyon” ilkesi ile yeni dönemde oluşturduğu dinamik kadro ile Federasyon Başkanlığına aday olmuş ve 28 Ocak 2017 Tarihinde yapılan Genel Kurullar Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı seçilmiştir.
Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?