Yaşam
3 Ekim 2019 Perşembe

Uygun fiyatlı ehliyet

Hepimizin bildiği gibi herhangi bir vasıtayı kullanmanın gerekli koşulları vardır. Bunlardan en önemlisi kullandığınız vasıtaya uygun ehliyete sahip olmaktır.
Uygun fiyatlı ehliyet
Bu kural Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerinde geçerlidir. Bu sebepten Bostancı sürücü kursu olarak ehliyetsiz kimse kalmayana dek sürücü belgesi vermeye devam ediyoruz.

Sürücü belgeniz kullandığınız vasıtaya göre değişiklik göstermektedir. Sizde Bostancı sürücü kursuna hemen başvuru yaparak araba ehliyeti, motosiklet ehliyeti, a ve b ehliyetlerinden sizin için uygun olan belgeye en kolay ve güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bostancı sürücü kursu olarak 2004 yılından bugüne yılların verdiği tecrübe, işinde uzman ve güler yüzlü ekibimizle Bostancıda sektörün lider ismi olmaktan onur duyuyoruz. Bostancı sürücü kursu erken kayıt avantajlarıyla sizi ve bütçenizi aşmayan sürücü belgesine sahip olmanız için çalışıyor. işimizde kaliteli eğitimi ve güveni hedef almamız bizi yıllardır sektörün en güvenilir firması haline getiriyor. Bu sebeple bostancı sürücü kursu adaylarının tüm beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Verdiğimiz hizmete karşı aldığımız olumlu dönüşler de sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.

Erken kayıtlarımız sayesinde sizde sürücü belgenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bostancı sürücü kursu bünyesinde alabileceğiniz belgeler aşağıda listelenmiştir.

Sürücü belgeleri;
A sürücü belgeleri
B sürücü belgeleri
C sürücü belgeleri
D sürücü belgeleri
M sürücü belgesi
F sürücü belgesi
G sürücü belgesi
SRC belgesi
K yetki belgesi
ÜYD yetki belgesi
OYD yetki belgesi


Bostancı sürücü kursunda sürücü belgesine sahip olmak için kayıt yaptırmanızın ardından yazılı sınav araç kullanırken ihtiyacınız olan tüm teorik bilgileri içeren derslere girmeniz gerekmektedir. Bu derslerde trafik dersi, motor dersi ve ilkyardım dersi konuları işlenmektedir. Ders bittiğinde yapılacak sınavda derste işlenen tüm teorik bilgiler sınava dahildir. Yazılı sınavda başarılı olmanız halinde bünyemizdeki modern araçlarımız direksiyon dersi ve ardından gireceğiniz sınavla sürücü belgenizi almaya hak kazanırsınız.
Sektörün lider isimlerinden bostancı sürücü kursu hakkında detaylı bilgi ve kaliteli hizmet için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ve bostancisurucu.com sitemizi, mesai saatlerinde ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Hemen kaydını oluştur, fırsatlardan yararlan. Bu yıl ehliyetsiz kalma...
Yaşam

Arabesk Müziğin Usta İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' dedi.