Bilal Okudan

Bilal Okudan

internetmedya.com
Bilal Okudan

Tarihi Fırsat

İnternet Medya -

9 Aralık 1917. Son Osmanlı askerinin Kudüs'ten çıkmak zorunda kaldığı gündür.  ABD bugün tam yüzyıl sonra büyükelçiliğini Kudüs'e taşıyacağını ilan ederek tarihi bir mesaj veriyor. Bunun gerçekleşmesi siyonistlerin emellerine ulaşacağının, dünya için ise koas ve kargaşanın hakim olacağı bir döneme girileceğinin işaretidir.

Bunun anlamı; bir ülkeyi yani Filistin'i, yani İslam inancının merkezlerinden biri olan Kudüs'ü ve aynı zamanda İslamın temsilcisi olan 60 ülkeyi yok saymaktır. Dünya kamuoyunda ve vicdanlarda bu konu bir şekilde tepki bulacaktır.

Elimizdeki bu  tarihi talihsizliği, tarihi fırsata çevirmenin tam zamanı. 

Peygamberimizin Miracı, Hz Ömer'in vasiyeti ve Selahattin Eyyubî'nin ümmete mirası olan Kudüs için artık zincirlerin kırılma vakti.

Bizi çeşitli operasyonlarla yok etmeye çalışan, askerimize silah sıkan terör örgütlerine silah veren, ambargo adı altında Zarrab davası ile Türkiye'ye göz dağı vermeye yeltenen ABD'ye haddini bildirmenin tam zamanı!

Eğer bu nedenlerle ABD büyükelçiliğini ve ABD üstlerini göndermek isteseydik Dünya üzerinde muhtemelen çok fazla destek bulamayacaktık.

Fakat bugün Kudüs'e, müslümanlara ve  Filistin'e yapılan saygısızlık ve görmezden gelme nedeniyle, gayrimüslüm  ve emperyalizm karşıtı olan ülkelerin desteğini alabiliriz. Bunun neticesinde ise Müslüman ülkelerin nezdinde eski gücüne yeniden ulaşmış bir Türkiye oluruz.

Eğer bugün ABD beklenen açıklamayı yapar  ve Kudüs'ün İsrail'in başkenti olduğunu ilan ederse Türkiye Devleti olarak bu duruma gerekli karşılığı  vermek durumundayız.


Bize Zarrab ile  FETÖ ile YPG ile gözdağı  vermeye yeltenen ABD'yi topraklarımızdan kazımanın tam zamanı!