Yenikapı'da Dikkat Çeken Kare! O Araçlar Nereye Kayboldu?
Siyaset

Yenikapı'da Dikkat Çeken Kare! O Araçlar Nereye Kayboldu?

İnternet Medya -
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından 'israf' iddiasıyla Yenikapı meydanına çektirilen araçlardan, aralarında derin donduruculu kamyonun da olduğu çok sayıda kamyonet bugün kayıplara karıştı. Araçların, biriken işler dolayısıyla göreve gönderildiği değerl

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı , tamamına yakınını hizmet araçlarının oluşturduğu çok sayıda aracı Yenikapı meydanına çektirdi.

DERİN DONDURUCULU KAMYON VE İLAÇLAMA KAMYONETLERİNİ BİLE GETİRTMİŞTİ

Derin donduruculu kamyon, ilaçlama kamyoneti, altyapı hizmetlerinde kullanılan kamyonetlerin de alana park edilmesi çalışmaları durma noktasına getirdi.

KAMYONLAR VE DİĞER BAZI ARAÇLAR BUGÜN KAYBOLDU

5 Eylül'de görüntülenen o araçlar, 6 Eylül 2019 tarihinde Yenikapı'dan kayboldu.

Havadan alınan görüntülerde kamyonların yerlerinin boş kaldığı belirlenirken, park edilmeleri dolayısıyla aksayan işlerin devamı için göreve gönderildiği öne sürüldü.

Konuyla ilgili İBB yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmadı.

TEVFİK GÖKSU: İŞLER AKSAYINCA KAMYONETLERİ VE KAMYONLARI GERİ ÇEKTİLER

Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, Yenişafak 'a yaptığı açıklamada, söz konusu araçların göreve gönderildiği iddiasını doğrulayarak 'Ortaya attıkları gibi 1717 tane makam aracı bulamayınca hizmet araçlarını meydana topladılar. İşler aksayınca da geri göndermeye başladılar. Bugün saat 13.00'da kamyonetlerin ve kamyonun geri çekildiği bilgisini aldı k' dedi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.