Kim kimdir?
9 Aralık 2019 Pazartesi

Burak KOSAR Kimdir?

Burak Koşar, 2002 yılında Ankara'da doğmuştur. Sosyal medya üzerinde yaptığı projeler ile tanınmıştır. Şu an Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Sosyazete'nin sahibidir.
Burak KOSAR Kimdir?
Burak KOSAR, İlköğretim eğitimine Kıbrıs’ta başlamıştır. Hatay’ın İskenderun ilçesinde ilköğretimini tamamlamıştır. Siirt’te orta öğretim hayatına başlayan Burak KOSAR, Ankara’da orta öğretimini tamamlamıştır. Askeri Lise Sınav’ına başvurup geçer not almıştır ve Askeri Lise’lerin kapatılması sonucunda gidememiştir.
Lise hayatının başlarında Microsoft Türkiye’de marka elçisi olarak işe başlamıştır. Bu süreçte önce Teknoself’te makalelerini yayınlamıştır. Ardından İzmo Bilişim çatısı altında olan Webtekno’da editörlük serüveni başlamıştır. 2017 Eylül ayında Microsoft’ta olan işinden ayrılmıştır. 2017 Ekim ayında GearBest’in Türkiye operasyonunda reklam direktörlüğü ve genel direktör asistanlığı görevlerini üstlenmiştir. Bu esnada Xiaomi’nin Türkiye pazarına girmesinin ilk aşamasında, ilk projelerinin sosyal medya kısmını yönetmiştir.


2018 Mart ayında Mynet’te editör olarak işe başlayıp, 2018 Mayıs ayında bu işinden ayrılmıştır. 2018 Ağustos ayında BaBaLa TV’de editör olarak işe başlamıştır. Takvimler 2018 Ekim’i gösterirken Burak, GearBest serüvenini istifa ederek sonlandırmıştır. yine bir E-Ticaret şirketi olan Banggood’da Türkiye Partner’i olarak göreve başlamıştır.

Cumhurbaşkanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı’nın birçok projesinde yer almaya yönelik görüşmelerde bulunmuştur.


25 gencin özel olarak davet edildiği Cumhurbaşkanı Canlı Yayın programına katılmıştır.


Sahibi olduğu YouTube Magazinci sayfasının büyük başarı göstermesinin ardından, Sosyazete’yi kurarak sosyal medya haberciliğinde büyük bir adım atmıştır. Vefa Lisesi’nin düzenlediği girişimcilik yarışmasında Sosyazete projesi ile birinci seçilmiştir. Yaptığı işleri Reynmen’in yeni oluşumu Z Houze’ta dijital marka işbirlikleri ve etkinlikleri koordine etmek üzere yer alarak taçlandırmıştır. Şuan Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş’ın asistanı olarak kariyerine devam etmektedir. Hala Ankara’da yaşamaktadır.
Kim kimdir?

Nene Hatun kimdir?

Osmanlı-Rus savaşında 'Bu bebeği bana Allah verdi, ona Allah bakar' diyerek bebeğini beşikte bırakıp cepheye koşan Nene Hatun'un kim olduğu günümüzde de merak ediliyor.

Kim kimdir?

Dr. Bilal Okudan kimdir?

Bilal Okudan kimdir, nereli, kaç doğumlu, ne iş yapıyor, öğrenim durumu nedir? İşte Bilal Okudan'la ilgili merak edilenlerin cevabı...

Kim kimdir?

Erdem Kaynarca kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin Mehmet'i Erdem Kaynarca kimdir? Başarılı tiyatro oyuncusu kaç yaşında ve aslen nereli?

Kim kimdir?

Hulusi Şentürk kimdir?

AK Parti 26.dönem İstanbul 1.bölge milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi olan Hulusi Şentürk kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Hulusi Şentürk'ün biyografisi?