Demet Akalın takipçisine öyle bir cevap verdi ki..
Yaşam

Demet Akalın takipçisine öyle bir cevap verdi ki..

İnternet Medya -
Açık sözlülüğüyle adından söz ettiren Demet Akalın, yine yaptı yapacağını. Akalın, bir takipçisine öyle bir cevap verdi ki ortalık karıştı.

Lafını kimseden esirgemeyen kimliğiyle tanınan Demet Akalın, bu kez işi biraz abarttı. Magazin dünyasında yaptığı polemiklerle gündeme gelen, sivri diliyle rakiplerini kızdıran Akalın, bu kez bir hayranına verdiği cevapla adından söz ettirdi. 

Sosyal medyasını en aktif kullanan ünlü isimlerden olan şarkıcı, sahne ve müzik çalışmalardan karelerin yanı sıra özel hayatını hatta en doğal hallerini de paylaşmaktan geri durmuyor. 

demet-akalin-reglim-ziya-sadecehaber.jpg

"REGLİYİM ZİYA..."

5 milyondan fazla takipçisi bulunan Akalın, Ankara'da verdiği konserinden pozları Instagram hesabından paylaştı. Şarkıcının çok sayıda beğeni alan bu paylaşımında bir takipçisi karnındaki şişlik hakkında yorum yaptı. Akalın, "Hira'ya kardeş mi geliyor?" diye soran bir hayranına "Regliyim Ziya çok mu merak ettin" yazarak takipçilerini şoke etti. 

Akalın'ın takipçisine verdiği bu cevabı sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı kullanıcılar mahremiyetiyle ilgili soru karşısında böyle bir cevap veren Akalın'ı haklı görürken, bazı kullanıcılar ise Akalın'ın bu kez ileri gittiğini savundu.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.