Erdoğan'dan 'kararsız' seçmen uyarısı!
Siyaset

Erdoğan'dan 'kararsız' seçmen uyarısı!

İnternet Medya -
Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum için gelen anketlerde ciddi oranda kararsız olduğunu meseleyi halka daha iyi anlatmak gerektiği uyarısında bulundu.

Pakistan dönüşü uçakta önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum tahmini için henüz erken olduğunu fakat ciddi anlamda kararsız seçmen bulunduğunu söyledi.

MEYDANLAR GİDEREK HAREKETLENİYOR

Bu süreçle ilgili olarak ben üzerime düşeni yapıyorum, yapacağım. Şu ana kadar 9 il dolaştım. Bunların 5'i büyükşehir. Bundan sonraki süreçte yine gerek iller gerekse büyük kapalı salon toplantıları yapmaya devam edeceğiz. Bazı televizyon programlarıyla da süreci değerlendirelim istiyoruz. AK Parti Genel Başkanı ve kadrosu da arazide. Çalışmalarını sürdürüyor. MHP de bu noktada çalışmalarını sürdürüyor, sürdürecek. Dayanışma içinde, ?evet' için çalışan bir heyetiz; bunu sürdüreceğiz. Karşı taraf şu ana kadar ne gibi çalışma yapıyor, pek bilemiyorum. Biz kendi yaptıklarımızdan sorumluyuz. Kendimizi anlatalım istiyoruz. Özellikle de milletimize evet oylarının ülkemize neler kazandıracağını anlatalım istiyoruz. Bu 18 madde ile neler ülkemize gelecek, ülkemiz neler kazanacak, bunu anlatmaya çalışacağız. Çünkü milletimiz neye oy verdiğinin farkında olsun, bilincinde olsun istiyorum. Gün geçtikçe bu bilinç artıyor. Meydanlar giderek hareketleniyor. Demek ki halkımız bir şeyler almaya başlamış durumda.

"CİDDİ ORANDA KARARSIZ SEÇMEN VAR AMA..."

Anketler yapılıyor. Şu an benim değerlendirme yapmam erken olur. Ama olumlu olduğunu söyleyebilirim. Bu bilinç arttıkça, olumlu yaklaşım daha netleşecektir. Ciddi sayılabilecek kararsız bir kesim var. Henüz meseleyi tam kavramamış bir kesim. O da netleşecek, vatandaşlarımız istikametlerini belirleyecektir.

İlgili Konular:
Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.